1.APRILLI ÕHTUL TOIMUB Buduaari sõprade heategevusturniir

erakogu

Buduaar

Praegu on parim aeg midagi uut enda jaoks avastada. Just seetõttu võttis ka Buduaar nõuks esimest korda üks heategevuslik pokkeriturniir korraldada. Iga turniiril osaleva mängija eest kannab OlyBet 1 € MTÜ-le Tallinna Naiste Kriisikodu ning turniiri erikülaliseks on särav pokkerimängija Evely Ventsli.

Buduaari sõprade esimene turniir toimub juba 1.aprillil kell 21.00 ning hiline registeerimine on avatud kuni 22.30. Garanteeritud auhinnafond on 500$, mis jaguneb u 20% parimate vahel.  Turniiri erikülaliseks on staažikas pokkerimängija Evely Ventsli ( pokkeri alias FKVE), kelle väljavõtjale on auhinnaks Buduaar Secret Beauty Box väärtusega 80 €.

Auhindu jagub aga veelgi:

Kolm parimat naist saavad endale kingituseks Buduaari aastatellimuse. Lisaks saab esimene koht OlyBeti pokkerikohvri ja teine kuni viies koht OlyBeti saunalina. Võidetud rahasummad on pärisrahas ja mängijad võivad seda vastavalt oma äranägemisele kasutada, kasvõi pangakontole kanda.

Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel ning seda hiljem muuta ei saa.

Turniinile registreerimine algab 24 tundi enne algust, parooli leiab Buduaar.tv3.ee vastavast artiklist ja Buduaari IG storyst, mis avaldatakse päev enne turniiri.

Turniiril puudub osalustasu, kuid soovi korral on algpunktide kaotamisel võimalik teha juurdeoste 1$ kuni 22.30. Sama kaua on avatud ka turniirile registreerimine.

Turniir on leitav OlyBeti pokkeritoa tarkvaras Privaatturniiride sektsioonis nimega Buduaar.ee heategevusturniir ning mängimiseks on vajalik luua OlyBeti mängukonto. OlyBeti pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele. Anna oma huvist juba praegu Facebookis teada ja kutsu ka sõbrannad osalema.

Osalema on oodatud kõik alates 21. eluaastast.

Lisaks kannab OlyBet iga turniiril osaleva mängija eest 1 € MTÜ-le Tallinna Naiste Kriisikodu ning  osalejate arvust sõltumatult garanteeritakse 500€ toetussumma. Turniiri korraldajad Buduaar ja OlyBet valisid toetuse saajaks naiste kriisikodu sellel põhjusel, et keerulisel piirangute ajal on kasvanud koduvägivald. Toetussumma pole küll piisav selle suure ühiskondliku probleemi lahendamiseks, aga igaüks meist saab kaasa aidata, märgates lähedaste ja naabrite elus toimuvat ja sellele vastavalt reageerides.