7 NIPPI B-TURUL šoppamiseks

7 NIPPI B-TURUL šoppamiseks

Buduaari turg on kauplemiskeskkond, mis oma väga suure valikuga naiste- ja lastekaupade osas ei jäta külmaks ühtegi šoppajat. Tühjade kätega ei jää ka meespere, kodukaupade huvilised või muude põnevate leidude otsijad. Siin on sulle 7 lihtsat nippi, kuidas B-turul edukalt šopata ning seeläbi nii aega kui raha säästa. 

1. Otsi täpsemalt
Kui soovid B-turult midagi konkreetset otsida, kasuta uut detailset otsingut. Valides sind huvitava täpse kategooria, avanevad kõrval lisavalikud, mille abil saad oma otsinguid oluliselt täpsemaks muuta ning ei pea läbi tuuseldama tuhandeid kuulutusi, et õige asjani jõuda.

 

2. Surfa niisama
Kui sulle aga just pigem meeldib niisama ringi vaadata, mida head-paremat müüjatel pakkuda on, võid selleks kasutada menüüribal toodud erinevaid kategooriate valikuid või kasutada üldist märksõnaotsingut. Nii võid leida ägedaid asju, mida otsida poleks osanudki!

 

3. Lisa lemmikuks
Leides mõne huvipakkuva eseme või sümpaatse müüja, tasub need enda jaoks kindlasti ära märkida. Oleme kuulutuse juures kasutusele jätnud buduaaritaride väljendi “Jätan jälje”, mis lisab kuulutuse sinu lemmikute listi. Lisaks on võimalik ära märkida müüja, vajutades kasutajanime kõrval asuvale südamekujulisele ikoonile. Oma lemmikud leiad hõlpsasti menüüst lehe paremal üleval serval.

 

4. Vaata teisi müüja pakkumisi
Kui oled mõnelt müüjalt midagi meelepärast leidnud või ostnud, tasub kindlasti vaadata ka müüja teisi pakkumisi. Neid näed kohe kuulutuse all – mõnikord võid sealt üllatavalt lahedaid pakkumisi leida.

 

5. Vaata tagasisidet
Enne tehingu tegemist uuri tagasisidet, mis müüja kohta on antud. Seda näed, kui avad kuulutuse täisvaates Müüja info vahelehe. Nüüd on võimalik hinnata eraldi kolme kategooriat: 

1) eseme/teenuse vastavus kirjeldusele
2) suhtlus ostjaga
3) tehingu kiirus

6. Osta turvaliselt
Ka siis, kui müüja tundub igati usaldusväärne, soovitame suuremate ostude puhul kasutada turvalist Buduaari Depo teenust. See on maksmisviis, mis tagab, et ostja saab soovitud toote ning müüja tasutud summa kenasti kätte. Ostja kannab raha Buduaari vahekontole, kust see kantakse müüjale edasi niipea, kui ostja on eseme kätte saanud ning veendunud, et tegemist on õige asjaga. Kasutades Buduaari Depo teenust, välistad pettuse ohvriks langemist ning seeläbi säästad kindlasti nii aja- kui närvikulu. Lisaks kingime kõigile ostjatele ja müüjatele 10 boonuspunkti eduka Depo tehingu eest. Boonuspunktide eest saab lunastada erinevaid kingitusi: iluasju, raamatuid, spaapakette, samuti B-Turu esiletõstmisi ja palju muud! Kuna preemiapunktide eest jagatavate auhindade seis muutub jooksvalt, tasub auhindade lehel pidevalt silma peal hoida.

Täpsemalt saad Buduaari Depo kohta lugeda SIIT.

7. Säästa pakisaatmisel
Asudes müüjaga tehingut tegema, soovitame paki saatmiseks kasutada Buduaari Pakikontori teenuseid. Läbi pakikontori saates on nii Omniva kui SmartPOSTi pakkide saatmine odavam ning pakisaatmise saab vormistada mugavalt koos ülejäänud tehinguga. 

Pakikontori kohta leiad täpsemat infot SIIT.

 

Mõnusat šoppamist B-Turul!