AJAKIRI JAMIE jätkab Eestis vaid aastaraamatuna

365 retseptiga aastaraamat jõuab poelettidele 2017. aasta veebruaris.

Kehtivate Jamie ajakirja aastatellimuste omanikega on võetud ühendust.

 

Möödunud nädalal müügile jõudnud toiduajakiri Jamie on viimane Jamie ajakirjanumber, mille Buduaar Meedia OÜ välja annab. Küll aga on oodata Jamie retseptide ilmumist aastaraamatuna. Uus aastaraamat jõuab turule juba veebruaris 2017.

Buduaar Meedia OÜ, kes on kaks aastat välja andnud Jamie ajakirja, otsustas lõpetada ajakirja väljaandmise ning ei pikendanud litsentsilepingut järgmiseks aastaks. “Jamie ajakirja väljaandmise õigused müüdi sügisel edasi Hearts kirjastusele Inglismaal. Sellest tulenevalt vahetusid ka inimesed ja muutusid koostöötingimused,” kommenteerib Jamie ajakirja vastutav väljaandja Marge Tava. “Novembri keskel müügile jõudnud Jamie ajakiri on viimane, mis meie poolt turule jõuab. Meil on olnud kaks aastat head koostööd Jamie peakontoriga Londonis ning loodame koostööd muul kujul jätkata.”

Jamie ajakirja väljaandmisõigused liikusid Jamie Magazine Ltd-lt üle kirjastusele Hearts 2016. aasta septembris. Buduaar Meedia OÜ litsentsileping Jamie Magazine Ltd-ga sai läbi novembris 2016.

Jamie tänab kõiki seniseid ajakirja tellijaid ja ostjaid. Kehtivate aastatellimuste omanikega on võetud ühendust ning neile pakutakse valida alternatiivseid võimalusi tellimuse vahetamisest kuni raha tagasimaksmiseni. “Kuna meil on veel kaks ajakirja, mis ilmuvad samuti kuus korda aastas, siis on kõige lihtsam vormistada tellimus ümber mõne teise ajakirja peale või vahetada peagi ilmuva aastaraamatu vastu. Kui seda ei soovita, siis oleme nõus ülejäänud ajakirjade osas rahalist kompensatsiooni pakkuma,” kinnitab Tava. Kuna toiduteema on meile hingelähedane, siis kindlasti jätkab Buduaar Meedia OÜ nii veebis kui ajakirjas toiduteemade kajastamist ning plaanis on teha ka toiduteemalisi eriprojekte. Lisaks jätkab ilmumist Jamie retseptide aastaraamat, mille värske 365 retseptiga aastaraamat jõuab poelettidele 2017. aasta veebruaris.

Viimase Jamie ajakirja sisuga saad tutvust teha SIIN.

 

Jamie toimetus