ÄRA MAGA MAHA! Buduaari ajakirjapidu 15.07 restoranis MOOD

ÄRA MAGA MAHA! Buduaari ajakirjapidu 15.07 restoranis MOOD

15. juulil koguneb Buduaar restorani MOOD, et pidada maha üks meeldejäävalt glamuurne olemine. Ajakirjapidu Glamorama üllatab moešõude, kingituste, hea toidu ja joogi ning laheda atmosfääriga.

Suvehakul Vabaduse väljakul uksed avanud Kohvik/Restoran “Mood” peidab endas kauneimate modellide ning andekamate Eesti moeloojate kunsti, mille nautimise kõrvale pakume maitsvaid hommikusööke, Prantsuse köögi sugemetega restorani roogasid ning linna ühte vägevaimat kokteilikaarti. Just seetõttu on see parim asukoht Glamorama moehõngu majutamiseks.

Õhtu jooksul pakuvad moepalasid Trussardi, Baltika ja Nautica moešõud. Iga külaline saab Buduaarilt ja meie koostööpartneritelt kinkekoti, mis peidab õige magusaid üllatusi nagu küünelakk, ripsmetušš, D-Päikese kinkekaart, šokolaadikommid, jpm. Meeleolu hoiab üleval DJ ja fotograaf – lase endast ja oma seltskonnast teha meeleolukas foto!

Tule saa osa südasuvisest peost. Broneeri laud ja osta pilet a 25€, millest 20€ on õhtusöögi krediit. Laua broneerimiseks kirjuta pidu@buduaar.ee .

Peo algus kell 19.00

Hoia end peo kulminatsiooniga kursis SIIN.

PS! Mehed on lubatud!

Sarnased artiklid