Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Ilu ja mood

GALERII: Moepidu, mis murrab iganenud ilustandardeid

MOOD GALERII: Moepidu, mis murrab iganenud ilustandardeid

Augustis tähistas oma viiendat juubelit Pärnu menukaim moeetendus „Mood kõnnib tänaval“, millest tänavu võttis osa rekordarv disainereid. Läbi aastate ja nii ka tänavu, on Siluett Eesti moe poe poolt ellu kutsutud sündmuse eesmärgiks olnud näidata, et Eesti moeloojate looming sobib kandmiseks igaühele, vanusest ja kehakujust olenemata.

KIIRE JA MUGAV lahendus delikaatsele murele

HEA TEADA KIIRE JA MUGAV lahendus delikaatsele murele

„Ilus naine on enesekindel ja tunneb end oma kehas hästi, ent naise keha puhul ei saa mööda vaadata intiimpiirkonnast, mis annab elule rõõmu, sõltumata vanusest ja laste arvust. Seega tasub intiimpiirkonna eest hoolt kanda,“ ütleb esteetilise meditsiini arst ja omanimelise ilukliiniku looja doktor Mari Laasma, kes aitab muuhulgas tõsta naiste elukvaliteeti günekoloogiliste laserprotseduuride abil.

TAGASI KOOLI JA TÖÖLE: rõivabrändid Calvin Klein, Coccinelle ja Nike pakuvad allahindlusi kuni 80%

SUPER TAGASI KOOLI JA TÖÖLE: rõivabrändid Calvin Klein, Coccinelle ja Nike pakuvad allahindlusi kuni 80%

Pärast suurt suvepuhkust on aeg uuesti kontorisse tagasi minna ja kolleegidega kohtuda ning lapsed naasevad koolipinki ja näevad taas oma sõpru. Neile, kes jäävad kodunt töötama, on ka oma igapäevane rutiin ja aeg-ajalt tuleb ette päevi, mil on vaja kontorisse minna. Sellistel hetkedel kulub marjaks ära riiete internetist tellimine, sest see on kiire, lihtne ja pakk tuuakse kohale kasvõi koduukse ette.

KESKKONNASÕBRALIKUD SUKKPÜKSID – sügise mitmekülgseim aksessuaar

SUPER! KESKKONNASÕBRALIKUD SUKKPÜKSID – sügise mitmekülgseim aksessuaar

Kaupluste väljapanekutes ja tänavapildis on suvised rõivad juba sügisesematega asendunud. Üks lihtsamaid ja toimivamaid nippe välimuse muutmiseks on kanda nüüd – kooliaasta alates – kleidi või seeliku all sukkpükse. Just viimased lisavad meie jahenevas kliimas kehale aina hädavajalikumat soojust, kuid annavad välimusele ka tänuväärse lisanüansi. Valikut tõesti jagub!

GALERII: Suur moevaatemäng tõi Haapsallu stiilse seltskonna

VAU! GALERII: Suur moevaatemäng tõi Haapsallu stiilse seltskonna

Sumedal augustikuu õhtul rullus idüllilise Haapsalu Rongijaama perroonil lahti maaväline moekas popurrii piksli-filtrilistest kangamustritest, futuristliku joonega ehetest ning skulpturaalsetest marsitaridest. Aldo Järvsoo ja Tanel Veenre tuliuus kollektsioon PORTAAL avas üheks õhtuks ukse vana maailma ja uue tsivilisatsiooni vahele.

MEIGITRENDID, mida veel sel suvel proovida

MOOD! MEIGITRENDID, mida veel sel suvel proovida

Suvi on parim aeg, et lasta hoolitsetud nahal särada ning mitte matta seda paksu jumestuse alla. Muutunud aegadest ning helgest meeleolust mõjutatud trendituuled soosivad naturaalsust ja kergust.

VARBAD PALJAKS: kuidas oma jalad ilusaks timmida?

TERVIS VARBAD PALJAKS: kuidas oma jalad ilusaks timmida?

„See, mis tundub olevat kohutav probleem, võib osutuda väga väikeseks ja kergelt lahendatavaks olukorraks. Ärge olge enda vastu liiga kriitilised,” innustab jalaravi spetsialist Monika Simm jalgu korda tegema ja suvel päikese kätte tooma.

APPI, MA EI TAHA KORTSE! Ekspert avaldab salarelva, mis hoiab naha kauni ja nooruslikuna

KORTSUDEST PRIIKS! APPI, MA EI TAHA KORTSE! Ekspert avaldab salarelva, mis hoiab naha kauni ja nooruslikuna

Igapäevases näohoolduses on mõned väga olulised nüansid, millele peaksid kindlasti erilist tähelepanu pöörama, ja mida eirates kiirendad oma naha vananemist, tekitad enneaegseid kortse ja näonaha lõtvumist. Staažikas kosmeetik Lea Huuse räägib efektiivsest ainest ja annab nõu, mida teha igapäevaselt, et naha nooruslikkust võimalikult tõhusalt taastada ja säilitada, kortsukesi siluda ning nahale täidet anda.