B-TURU TASUTA UUENDUS aitab eraisikutel turul tublisti müüki tõsta

B-TURU TASUTA UUENDUS aitab eraisikutel turul tublisti müüki tõsta

Eesti ühe menukama kauplemisplatvormi B-turg.ee müügikeskkond täieneb pidevalt uute kasutajasõbralike võimalustega. Kõigile aktiivsetele B-turu müüjatele, kes müüvad eraisikuna oma isiklikke asju, pakutakse nüüd võimalust olla B-turu esilehel kogu aeg tasuta. Selleks ei pea tegema muud, kui omama B-turu keskkonas vähemalt 50 aktiivset kuulutust ning uuendama aeg-ajalt oma kuulutusi.

Eesti ühe menukama kauplemisplatvormi B-turg.ee müügikeskkond täieneb pidevalt uute kasutajasõbralike võimalustega.

Kõigile aktiivsetele B-turu kasutajatele, kes müüvad eraisikuna oma isiklikke asju, pakutakse nüüd võimalust olla B-turu esilehel kogu aeg TASUTA. Selleks ei pea tegema muud, kui omama B-turu keskkonnas vähemalt 50 aktiivset kuulutust ning uuendama aeg-ajalt oma kuulutusi.

Nüüd on kõigil B-turu kasutajatel võimalus oma isiklikke asju müües olla B-turu pealehel tasuta nähtav – kuvame B-turu esilehel tasuta 60 aktiivsema müüja kuulutust. Esilehel olemine on seni eelkõige tasuline teenus olnud, mida kasutavad paljud müüjad oma müügi tõstmiseks. Keskmiselt tõuseb esilehel oldud päevaga kuulutuse vaatamiste arv 30% võrra.

Kuidas esiletõstmist saada?

1. Sul peab olema B-turul vähemalt 50 aktiivset kuulutust.

2. Sa pead olema usin müüja ehk oma kuulutusi aeg-ajalt uuendama, sest tõstame kuulutusi esile uuendamise aja järgi – mida hiljem on kuulutust uuendatud, seda suurem tõenäosus on, et leiad oma kuulutuse B-turu esilehelt.
Igalt kasutajalt näitame 1 kuulutust – seda, mis sai kõige hiljem uuendatud. Esilehe kuulutusi uuendatakse iga 20 minuti järel.

3. Sa kaupled eraisikuna – äriisikutele pakume soodsaid esiletõstmiste pakette.

Loomulikult võid ka eraisikuna endiselt tasulisi esiletõstmisi osta, sest see tõstab kindlasti müügivõimalusi ja sa ei pea muretsema, kas kuulutus on piisavalt nähtav. Vaata SIIT, kuidas veel nähtav olla!

B-turu aktiivsete müüjate ala B-turu esilehel asub “Suuremad kauplejad” nimetuse all:

 

 

 

 

 

Edukat kauplemist B-turul!