BUDUAAR BODY 2018 on sulle vajalik vähemalt kolmel põhjusel

BUDUAAR BODY 2018 on sulle vajalik vähemalt kolmel põhjusel

Buduaar BODY on naiste multifunktsionaalne elustiilimärkmik, mis on võitnud paljude naiste südame, sest märkmik tuletab meelde kõike olulist. Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja, tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta. 2018. aasta BODY on täiustatud pisidetailidega, lisatud on kummipael, mis aitab märkmikku koos hoida, ning logo asemel on kaanel kuldne B-täht.

Kas teadsid, et kõige parem on oma kehakaalu hoida või kaalueesmärki saavutada, kui jälgid oma kaalu ja toitumist iga päev? Kas vajad meeldetuletust, kui oluline on juua iga päev vähemalt kaheksa klaasi vett? Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja ja tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta.

Buduaar BODY on sulle vajalik vähemalt kolmel põhjusel:

* Aitab sul igapäevaselt supervormi hoida või seda saavutada, pakkudes süsteemset abi kalorite põletamise ja trennikoormuse jälgimisel.

* Igakuine rahaplaan aitab tulud ja kulud kontrolli all hoida.

* Aitab kaasa sinu tervislikule toitumisele, pakkudes igapäevases kalendrivaates võimalust järge pidada ka veejoomise ja toidu kalorite osas.

Uuri lähemalt SIIT, mida veel leiad uuenenud sisuga elustiilimärkmikust Buduaar BODY 2018.

Buduaari või Buduaar Teen aastatellijale hind praegu vaid 8,95 € + saatmiskulu. Ilma kehtiva aastatellimuseta on hind 10,95 € + saatmiskulu. 

Kui kehtivat aastatellimust ei ole, siis on võimalus see samaaegselt vormistada meie tellimiskeskkonnas.