BUDUAAR KUTSUB kinno! “Gucci tragöödia!”

BUDUAAR KUTSUB kinno! “Gucci tragöödia!”

Koostöös Forum Cinemas Kinoklubiga toimub tõeliselt mõnus filmikohting sõbrannadele!

“Gucci tragöödia”
Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt… Luksuse, stiili, võimu sünonüüm. Kuid see oli ka nende needuseks. See on üle kolme aastakümne libisev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viisid jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis.

Seega võta sõbrad ja sõbrannad kaasa ja ühine meie glamuurse filmiõhtuga!
Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Igale külalisele kingikott! Loosime rohkelt auhindu!

Kingikottide ja loosiauhindade eest hoolitsevad:

Gucci parfüümid, Australian Gold, Avène, Babé, BioNike, Dermalogica, ISDIN, JOIK, Jowaé, MyFitness, Nurme Looduskosmeetika, Oriflame, Payot, Pure, QLR Disain, Tradehouse, Tupla, VitaYummy

Auhinnaloos ja film: kell 18.00 

Piletid: https://www.forumcinemas.ee/websales/show/398922/?dt=25.11.2021

“Gucci tragöödia” aluseks on Sara Gay Fordeni bestseller “The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed”. Skandaalne lugu sellest, mida üks võib tähendada üks nimi, mis on selle väärtus ning kui kaugele on üks perekond kontrolli säilitamise nimel valmis minema. Osades Adam Driver (“Viimane duell”), Oscari-võitja Al Pacino (“Ristiisa”), Camille Cottin (“Killing Eve”), Jack Huston (“Fargo”), Oscari-võitja Jared Leto (“Dallas Buyers Club”), Oscari-võitja Jeremy Irons (“Watchmen”), Oscari-võitja Lady Gaga (“Täht on sündinud”), Reeve Carney (“Penny Dreadful”) ja Salma Hayek (“Igavesed”). Lavastas Ridley Scott (“Gladiaator”, “Viimane duell”).

Sarnased artiklid