BUDUAAR SUMMER MODEL 2016 võitjad ja SUUR galerii

BUDUAAR SUMMER MODEL 2016 võitjad ja SUUR galerii

Seitsmendat suve sõidab Buduaar koos suvemodelli finalistidega Pärnusse. Päeval pakkusime silmailu rannarahvale ja õhtul klubis Sunset, viies läbi erinevaid võistlusvoore.

Laupäeval, 23.07 toimus „Buduaar Summer Model 2016“ finaalvõistlus, kus selgitasime nelja võistlusvooru abil välja säravamad ja parimad modellid. 

Meie kümme kaunist finalisti jagasid enne Aperoli telgi juurde saabumist rannapuhkust nautima tulnud inimestele Coppa della Maga hõrke ja tervislikke jäätiseid ning kutsusid endale randa kaasa elama. Võistlus algas kell 14.00 Sunseti terassil, kus meie heatujuline päevajuht Ikevald Rannap andis tüdrukutele võimaluse ennast rannapublikule tutvustada. Enne meigitoolidesse ja soengudiivanile istumist esitasid finalistid äsja selgeks õpitud tantsunumbri, mis oli ühtlasi esimeseks võistlusvooruks. Võistlus jätkus õhtul ööklubis Sunset, kus me hellitasime Jelly Bean Factory kommidega ka publiku maitsemeeli. 

Päevase Aperol tantsuvooru parimaks oli modellikandidaat nr 2, Hegle-Maris Veeremaa. Fotole poseerimise vooru võitja valis välja meigibrändi Inglot žürii ning parimaks fotomodelliks tunnistati samuti Hegle-Maris. Julgeim esitlus ja parim sõnastus telereklaami vooru ülesandes oli finalist nr 3, Liis-Grete Arro poolt. 

Publikul oli võimalik oma lemmiku poolt hääletada kahel korral: Facebooki eelhääletuse tulemusena oli sai ülekaaluka võidu modellikandidaat nr 1, Sandra Alliksaar. Võistluspäeva rannapublik andis kõige enam poolthääli kandidaadile nr 10, kelleks oli pärnulanna Loora Rosenblatt.

Õhtul klubis Sunset toimunud Debenhams pidulike kleitide moeshow´l tunnistas kaubamaja esindaja parimaks rõivamodelliks finalisti nr 5, kelleks oli Merilyn Saksing.

Peaauhinna ja tiitli „Buduaar Summer Model 2016“ võitjaks valis žürii kõikide voorude põhjal suve kõige silmapaistvamaks ja säravamaks naiseks nr 2, Hegle-Maris Veeremaa. 

Rikkalikud kingikotid viisid kõik finalistid juba koju, aga võitjaid ootab peagi ees modellitöö Buduaari sügiseses ajakirjas ja Buduaar turg LIVE üritusel septembris. Peaauhinna võitja peab nüüd veel otsustama, millal ta sõidab Coppa della Maga jäätiste poolt kingitud Milano reisile väärtusega 500 €.

Vaata meeleoluka päeva galeriid! Kui Sa olid ööklubi Sunset publik ja võtsid osa Jelly Bean pildistamisest, siis leia end JELLY BEAN ESITLEB: SUNSETI PUBLIKU HÄÄLETUS!