BUDUAARI KODUTELLIJAD sai postkasti kingitusi

BUDUAARI KODUTELLIJAD sai postkasti kingitusi

Kõik Buduaari kodutellijad said enda postkastidesse koos uue ajakirjaga essence huuleläike  ja miniraamatu “Kuidas kohata ja vallutada Mr Õige”.
Kui sa ei ole veel tellija, siis vormista tellimus kohe! 

Hei, kas sinul juba oli Buduaari ajakiri postkastis? Uuenenud Buduaar ilmub nüüd kuus korda aastas, kuid on sama sisukas ja ideid tulvil kui alati.

Rõõm on tõdeda, et oled Buduaari ajakirja näol leidnud omale kaaslase talveõhtuteks. Loodame, et oled ajakirjast leidnud just sulle südamelähedased teemad, rohkelt põnevaid ilu- ja moeuudiseid ning uusi mõtteid ja ideid, kuidas igat oma päeva nautida.

Kõik Buduaari kodutellijad said enda postkastidesse koos uue ajakirjaga essence huuleläike  ja miniraamatu “Kuidas kohata ja vallutada Mr Õige”. 

Kui  sa ei ole veel Buduaari kodutellija, kuid tahaksid samuti nautida soodsamat kaanehinda ja kingitusi enda postkastis, vormista tellimus SIIN. Meie november/detsember ajakirja põnevat sisu piilu SIIN.

Tellides ajakirja aastaseks tellimisperioodiks hinnaga 19,90 €, kingime Sulle essence lauvärvide koplekti “All About Chocolates”, mis leiab tee Sinu postkasti.

Vormista tellimus SIIN. Selleks, et saaksid oma postkasti meie järgmise ajakirjanumbri jaanuari alguses, vormista tellimus enne 16.12.2016.

Mõnusat nautimist!