BUDUAARI SUUR suvelõpu pidu Butterfly Lounge’is!

Buduaar

Suur suvelõpu pidu leiab aset 26. augustil Lounge Butterfly’s, kus peame maha ühe naiseliku koosolemise. Miks sa peaksid võtma osa Buduaari ägedaimast naisteõhtust?

Üles astuvad:

·       Uku Suviste

·       Dr. Mari Laasma on kirurg, kes on spetsialiseerunud ja töötab igapäevaselt esteetilise meditsiini arstina omanimelises ilukliinikus. Ta teostab esteetilisi miniinvasiivseid protseduure aidates kliendil võimalikult loomulikul ja harmoonilisel moel saavutada nooruslikum ja säravam välimus (mlilukliinik.ee).

·       Merit Boeijkens romantikadisainer ja stilist –

Romantika ei ela ainult raamatutes ja filmides. See on illusioon-kunst, mida ise loome (RomantikaDisainer.ee).

·       Maria Shevchenko teemantide ja juveelehete ekspert, Hearts Fine Jewellery kaasomanik (Hearts.ee).

·       Terje Telling – disainihuviline, Osta.ee ja KV.EE sisujuht, personaaltreener ja spordiklubi P28 omanik. Terje lähtub teesist „Ükski unistus ei ole utoopiline! Plaan. Tegutsemine. Järjepidevus, töökus ja kirg.“

·       Perit Muuga moeshow

Lisaks auhindade loosimine ja igale külalisele kinkekott!


Piletid Piletilevist! Pileteid saab soetada üritusele eelneva päeva (25.08) kella 23.59ni. Palume piletite ostjatel kindlasti broneerida laud [email protected] hiljemalt 25.08.


Üritusel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Kohapeal kontrollitakse vastavaid dokumente koos isikut tõendava dokumendiga.

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul:

  • kehtiv vaktsineerimispass,
  • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend,
  • või negatiivne COVID-19 PCR testitõend, mis on kehtiv 72h

Üritusel saab teha (lisatasu 6 EUR) COVID-19 antigeeni kiirtesti. Palume neil soovijatel kohale tulla hiljemalt 18.30, kuna testi tegemine võtab aega.  Ostetud pileteid positiivse kiirtesti tegijatelt tagasi ei osteta.