Buduaari turg LIVE 12.-13.03 Saku Suurhallis

Buduaari turg LIVE 12.-13.03 Saku Suurhallis

Saku Suurhallis on tulemas taas Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal! Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare.

Saku Suurhallis on toimumas taas Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal! Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare.

12.-13. märtsil Saku Suurhallis toimuval ostupeol saab nautida nii moodi kui ka melu. Turukülalisi ootab suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt, registreerunud on rekordarv müüjaid. Päeva juhib ja šoppajaid ergutab stiilne moeguru Ženja Fokin. Kohal on klubi Teater, et valida särtsakaid rütme ja kutsuda kõiki laupäeva õhtul suurele afterpartyle.

Staariturule on tulemas oma märkimisväärseid riidekappe tuulutama Eestimaa stiilseimad naised. Tulemas on särav telenägu ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum, lauljatarid Grete Paia ja Gertu Pabbo, kirjanik Kerttu Rakke, modellid Marilin Kaareste ja Breth Tootsi, jalgpallikohtunik Anni Rahula, lauljanna Ithaka Maria, TantsuGeen treener Monika Tuvi, näitlejanna Merle Palmiste koos tütrega, laulja Tuuli Rand, stiilsed õed Anne ja Helene Vetik. Kauneid laste- ja naisteriideid müüvad Kati Toots ja Kätlin Maran.  Mehi esindab DJ ja StarFMi raadiohääl Allan Roosileht, kes müüb rariteetseid vinüüle ja CD-plaate.

Moeturule on tulemas kevadiselt heade pakkumistega Eesti parimad disainerid, nende hulgas Iris JanvierKirill Safonov, Donna Nordica, Diana Kurves ja Pille Lukksep, ehetekunstnik Kristi Liivas ja Ats Jõgi brändiga Šikk. Külaliste ja kauplejate vahel läheb mitmeid kordi loosi maailmakuulsa Baileys koorelikööri kaunid klaasidekomplektid. 

Baileys degusteerimisajad 
Laupäeval:
kl 12 – 14 
kl 14 – 15
Pühapäeval:
kl 13 – 14

Everyoung minisalongis on professionaalsed kulmu- ja ripsmeteenused eriti heade hindadega. Kohal on ProBrows kulmugeenius ja koolitaja Siiri Tabri ja AirLashes ripsmeproff Liis Soomets.

Moe-show‘del astuvad üles Miss Raplamaa 2016 kaunitarid, kelle meigi eest hoolitseb Prantsuse ökokosmeetikabränd Avril. Juuksepartneriks on GA.MA Italy Professional  maailmakuulus itaalia kaubamärk ja EURONICS!

Laval toimub pidevalt palju huvitavat!

LAUPÄEV, 12.03
kl 12 Viamigliore.com laste disainerriiete moeshow  
kl 12.30 Chihuahua Sõprade Liit näitab kutsude abiga Donna Nordica moodi ja MERIKH kotte
kl 13 Garderoob.net moeshow, modellideks Miss Raplamaa 2016 missikandidaadid
kl 13.30 Noore moedisaineri Tim Bluzi debüüt muusikuna
kl 14 InesDance kõhutantsijad ja Polüneesia tantsija 

PÜHAPÄEV
kl 13 Bikini fitnessi profivõistlejale Egle Nabile tehakse näidis lavasoeng GA.MA juuksetarvikutega.
kl 14.30 danceLife tantsustuudio rühmad: 3-4.aastased rühm, 7-10.aastased ja 11-13.aastased.
kl 15 Esinevad DotE tantsustuudio tüdrukud

Aitame abivajajaid! Toetame ka seekord kasuperede lapsi, kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Turumüüjaid ja -külastajaid kostitab maitsva likööriga Baileys. Pakid aitab koju viia DPD Pickup. Turvalise keskkonna loob Estonian Security Team.

Buduaari turg LIVE on Saku Suurhallis avatud:
L 12.03 kl 10-18
P 13.03 kl 10-17 

Pilet 2 €, alla 16aastased saavad sisse tasuta. Pilet kehtib mõlemal päeval. Avatud on garderoob.

Pane endale kirja ka teiste Buduaari kevadturgude toimumisajad!
2.04 Tartu Lõunakeskus
16.04 Rakvere Põhjakeskus  

Veel saad ennast registreerida turgudele müüjaks SIIN

www.buduaariturg.ee