BUDUAARI TURG LIVE 17.10 Rakvere Põhjakeskuses

BUDUAARI TURG LIVE 17.10 Rakvere Põhjakeskuses

17. oktoobril oli põhjust sammud Rakvere Põhjakeskusesse seada, sest toimumas oli särtsakas ja stiilne Buduaari turg LIVE.

Kohal olid tuntud buduaaritarid, moeloojad, palju lahedaid firmasid ja suur hulk põneva kaubaga eraisikuid – silmailu ning meelelahutust jätkus igaühele.

Müügiboksid avati kell 10 ning ostumelu jätkus õhtul kella 18ni. Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoidis taas kord üleval buduaaritaride lemmik Ženja Fokin. Suu tegi magusaks Baileys, jõudu andis Nutriless ja auhinnamänge viis läbi Itella SmartPOST.

Üritus pakkus meelelahutust, soodsaid ja unikaalseid leide ning suurepärast kauplemisvõimalust paljudele moemaanidele. Lettidele jõudis uus ja vähekasutatud moe-, ilu, trendi- ja brändikaup, lisaks toidu- ja tervisekaup. Lahedaid leide jätkus igaühele – naistele, meestele ja lastele!

Toimusid Donna Nordica ja Crissie moe-show‘d ning Esteetika- ja Tantsukooli tüdrukud näitasid oma oskusi. Modellid tegi kauniks Rakvere tuntuim ilusalong Eedeni Aed

Buduaari turg LIVE aitas kasuperesid! Kogusime riideid, jalanõusid jm peredele, kes on võtnud enda juurde vanemliku hoolitsuseta lapse, kes muidu peaksid kasvama lastekodus. Põhjakeskuses olid kohal MTÜ Igale Lapsele Pere aktiivsed liikmed, kes võtsid igasuguse abi tänuga vastu ja toimetavad selle abivajajateni. Aitäh!

PIDU JÄTKUB!
Järgmine Buduaari turg LIVE toimub 14.11 Tartus Lõunakeskuses ja sellest saab Lõuna-Eesti suurim ostupidu! Saadaval veel viimased müügikohad, rohkem infot müüjatele SIIN

www.buduaariturg.ee