Buduaari turg LIVE 2015 info: KUS ja MILLAL?

Buduaari turg LIVE 2015 info: KUS ja MILLAL?

Glamuurne ostupidu Buduaari turg LIVE valmistub 2015. aasta kevadturuks. Kui sulle meeldib suur ja huvitav valik või leiad, et poodides on hinnad liiga kõrged, siis Buduaari turg LIVE on just see õige koht, kus garderoobi uuendada. Nagu eelmisel, nii ka sel aastal toimub Buduaari turg LIVE kolmes kaunis Eestimaa linnas.

Glamuurne ostupidu Buduaari turg LIVE valmistub 2015. aasta kevadturuks. Kui sulle meeldib suur ja huvitav valik või leiad, et poodides on hinnad liiga kõrged, siis Buduaari turg LIVE on just see õige koht, kus garderoobi uuendada. Sel aastal toimub Buduaari turg LIVE kolmes kaunis Eestimaa linnas.

TALLINN 14.-15. märts, Saku Suurhall

Glamuurne ostupidu Tallinnas leiab aset 14.-15.03 Saku Suurhallis ning külalisi tervitavad paljud eraisikud, kelle asjade hulgast leiab palju põnevaid pärleid. Samuti on kohal erinevad ilu- ja moebrändid eksklusiivsete eripakkumistega. Kõige krooniks saab staariturul piiluda tuntud inimeste riidekappi ning Moeturul tutvuda Eesti moeloojate värske loominguga. Terviseturul saab varuda head ja paremat nii söögiks ja joogiks kui ilu ja tervise hoidmiseks.

NB! Seekord oleme teinud muudatuse turu päevade osas ning šoppajate soovil toimub Tallinnas turg laupäeval ja pühapäeval.

Vaata eelmise Tallinna turu galeriid SIIT

TARTU 18. aprill, Tartu Kaubamaja

Tartu turg toimub oma tuntud headuses mugavas Tartu Kaubamajas läbi kolme korruse. Kohal on Lõuna-Eesti kaunitaride koorekiht oma põnevate riidekappide sisuga ja firmad teevad sooduspakkumisi, mida ainult turul saab nautida. Toome ka Tartusse Terviseturu maitsva ja tervisliku kraamiga. Vaata eelmise Tartu turu galeriid SIIT

RAKVERE 23. mai, Põhjakeskus

Rakveresse tuleb Buduaari turg LIVE alles teist korda, kuid teame, et Virumaa kaunitarid juba pakivad kohvreid asjadega, mida tahaks turul maha müüa. Meeleolukas ostupidu toob kohale ka moeloojaid ja ilutegijad, kes pakuvad ka seekord show´sid ja workshop´e.

Vaata eelmise Rakvere turu galeriid SIIT

REGISTREERIMINE

Registreerimine kõigile kolmele turule algab 11.veebruarist.  

 

Buduaari turu team