BUDUAARI TURG LIVE jõuab sel laupäeval Tartu Kaubamajja

BUDUAARI TURG LIVE jõuab sel laupäeval Tartu Kaubamajja

15. septembril jõuab särtsakas ja stiilne Buduaari turg LIVE ostupidu Tartusse. Kutsume sindki osalema ja kauplema!

Buduaari turg LIVE toimub juba selle nädala laupäeval Tartu Kaubamajas. Ostupidu on uuenenud kontseptsiooniga ja keskendub eelkõige kvaliteedile ning kannab seetõttu lisaks kvaliteedimärki Deluxe. Müüma on tulemas kodumaised tootjad, kvaliteetsed tervise- ja ilutooted ning brändikaup. Avatud on loomulikult ka STAARITURG ning vähe kasutatud moekauba turg. Esmaesitlusele ja esmakordselt ka müügile tulevad Sünne Valtri disainitud käekotid ning teismelistele toimub Essence meigivõistlus. Koha peal saab mekkida Somersby alkoholivaba siidrit ja teha tutvust uusima ja mugavaima DPD pick-up pakiautomaatidega.

Silmailu, meelelahutust ja superhäid pakkumisi jätkub igaühele. Päeva juhib meie lemmik, alati energiline ja sõnaosav moegurmaan Ženja Fokin.

Müügiboksid avatakse kell 10.00 ning ostumelu jätkub õhtul kella 18ni. Üritus on külastajatele TASUTA. Pane ka ürituse Facebooki lehele attend SIIN.

Buduaari turu raames toimub laste moeshow, kus BSD- By Sirka Design uue kollektsiooni unikaalse disainiga mantleid ja jakke esitlevad Kids Edition Agency modellidModellide soengute eest kannab hoolt Paula juuksestuudio.

Tartu Buduaari turg LIVE ajakava:

11.00 TANTS: JJ Street Dance Company

12.00 TANTS: JJ Street Dance Company

13.00 MOESHOW: Streetshop ONE

14.00 MOESHOW: Lastemood – BSD- By Sirka Design uue kollektsiooni erilisi mantleid ja jakke esitlevad Kids Edition Agency modellid ning modellide soengute eest kannab hoolt Paula juuksestuudio. 

Esitlusele tulevad  BSD by Sirka design käsitööna valminud lasteriided. Kõik riided on valmistatud hoole ja armastusega, tooted on omanäolised ning eristuvad massist. Tule tutvuma BSD by Sirka Design tootevalikuga Buduaari turul asuvassse müügiboksi ja leia nende leht Facebookist! Modellide suud teeb magusaks Kaubamaja esimesel korrusel asuv Balbiino jäätisekohvik!

14:30 TANTS: Shaté Tantsukool

14.45 OKSJON: Maalides Head

“Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonile. Tulu annetatakse vabatahtlike tegevusel loodud ning toetajate rahastusel baseeruvale heategevusfondile Minu Unistuste Päev (www.minuunistustepaev.ee), mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Buduaari turul läheb loos üks maal!

15:00 TANTS: Shaté Tantsukool

15.15 VÕISTLUS: Buduaar TEEN meigivõistlus

15:30 TANTS: Shaté Tantsukool


Aitame ka abivajajaid!
Toetame ka seekord kasuperede lapsi, kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks. 

Haara sõbrannad punti ja kohtume juba laupäeval Tartu Kaubamajas kell 10.00-18.00!

Juhul kui sa Tartusse ei tule, on meil varsti turg nii Tallinnas kui ka Rakveres.

Tallinna (Saku Suurhall 29.-30. septembril) Facebooki ürituse leiad SIIT.

Rakvere (Põhjakeskus 17. novembril) Facebooki ürituse leiad SIIT.