BUDUAARI TURG LIVE RAKVERES LAUPÄEVAL: ootame ostlema!

BUDUAARI TURG LIVE RAKVERES LAUPÄEVAL: ootame ostlema!

Buduaari turg LIVE sügisesed turupäevad jätkuvad Põhjakeskuses laupäeval, 17. novembril. Kell 10-18 saab Rakvere suurimas ja mugavaimas keskuses näha enneolematut lõbusat ostupidu. Üritusel esineb Buduaari kaanestaar Birgit Sarrap, toimub põnev muutumismäng ning õhus on meeletult palju ägedaid tegevusi!

Ootame kõiki taaskasutust ja moodi armastavaid naisi ja mehi sügisgarderoobi värskendama ja mõnusalt aega veetma lahedal ostupeol Rakveres, kuhu tulevad kokku mitmed põnevad firmad ja kasutatud asjade müüjad, kelle müügilettidelt võib leida tõeliselt huvitavaid ja lahedaid riidehilpe ning aksessuaare. Kohal on ka shoppavate meeste lemmik Allan Roosileht, kes paiskab müüki suurel hulgal vinüüle, CD-sid jm. Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoiab üleval särav päevajuht Ženja Fokin

Ostupidu ei möödu meelelahutuseta! Põhjakeskuse kütab kuumaks JJ-Street Tantsukool. Lisaks sellele toimuvad esitlused ja degusteerimised. 

Buduaari turg LIVE aitab taas kord kasuperesid! Toetame kasuperede lapsi ja kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Kauplus Expert esitleb oma tooteid kaupluse ees aatriumis kella 11-14 vahel. Neil on müügil ka Boost Yourself smuutisegud.

Rakvere turule otsime seekord ka inimese, kes on nõus osalema muutumismängus. Muutujale tehakse meik, soeng ning valitakse välja riided. Kajastus jõuab ka uue aasta esimesse Buduaari ajakirja.

Põhjakeskuse kauplused tulevad turupäeval välja superpakkumistega! Eesmärk on selleks päevaks ühendada kõik üheks tervikuks, kus võrdväärselt on fookuses nii ilu, tervis kui ka taaskasutus. Üritus on külastajatele TASUTA!

Buduaar TEEN lugejaid ja Instagrami jälgijaid ootab ees meigivõistlus, kus üks sõbranna teeb aja peale teisele meiki. Meigiasjad on essence meigifirma poolt ning parimaid ootavad ees kingitused!

Väikestele lastele tuleb seekord ka oma ala, kus saab joonistada ning värvida.

Kohal on veel DPD ning Somersby. DPD korraldab mänge ning jagab kingitusi ning Somersby degusteerib oma uusi maitsvaid jooke. Valikus on nii alkoholiga kui ka alkoholivabad siidrid.

 

 

Moeloojatest tulevad kohale Diana Kurves, Donna Nordica, Hekatebianca by Katrin Kotkas. Ei puudu ka Cellbes oma moekate ning praktiliste riietega.

Kohale tulevad ka paljud toiduga kauplevad firmad, et šoppamise vahel saaks külastajad oma meeli kosutada. Täpsem firmade nimekiri avalikustatakse peatselt. 

Soodsa hinnaga saab osta ka Buduaari raamatuid ja teha ajakirjade aasta-/proovitellimusi.

NB! Tule müüma! Registreeri müügikoht http://buduaar.ee/buduaariturg/registreeri/

Liitu värskete uudiste saamiseks ka meie Facebooki üritusega.

Kohtumiseni turul!