BUDUAARI TURG LIVE TULEB RAKVERESSE ja kauplema tulevad ka need brändid

BUDUAARI TURG LIVE TULEB RAKVERESSE ja kauplema tulevad ka need brändid

Nüüd on aeg rõõmustada, sest Buduaari turg LIVE tuleb taas Rakveresse! 22. oktoobril toimub Rakvere Põhjakeskuses suur ostlemispidu, kuhu tulevad kauplema teiste seas ka tuntud näod ja avaliku elu tegelased ning brändid, mille kohta sa lihtsalt pead teadma!

CHANCERY
Pakume oma klientidele hea hinna ja kvaliteedi suhtega riideid meie veebipoes aadressil www.chancery.ee. Numbrivalik jääb vahemikku 38-60. Lisaks naisteriietele pakume ka aksessuaare ja väikest valikut meestele.

ANITA BUTIIK
Anita Butiik toob teieni laias valikus naiste rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare, mille hinnasõbralikkus ja kvaliteet on juba aastaid hinnatud paljude Anita Butiigi ustavate klientide poolt. Lisaks 

mitmekülgsele ja huvitavale tootevalikule kohtute Anita Butiigis alati naeratavate ja abivalmis teenindajatega, kes aitavad leida just teie maitsele sobiva eseme! Buduaari turul pakume uut sügiskollektsiooni soodsate hindadega. Esindussalong asub Lossi 22, Viljandi ja toodetega saab tutvuda Facebookis.

GRANANA OÜ
Juhul kui tahad olla vähemalt sama stiilne vana nagu seda on Günther Krabbenhöft, siis piilu meie e-poodi ja/või tule Buduaari turule! Lai valik stiilseid meesteriideid nüüd saadaval ja seda avamisjärgsete hindadega! Jäta meelde – Grananas on stiilselt madalad hinnad!

www.facebook.com/GrananaStylewww.Granana.ee

OOLONG OÜ
Meie pakume erilisi teetermoseid, mis on topeltklaasiga ning teesõelaga. Seega on igati sobilik purutee jaoks. Lisaks pakume ka erinevaid oolongiteesid, mille päritolumaa on Taiwan.
Ostes teetermose, saad kaasa kingituseks paki puruteed!

TASSIKOOGID
Eesti esimene cupcake kohvik Tassikoogid. Me asume Tartus Tähe tänav 21. Kohvikus valmivad käsitööna pulgakoogid, makroonid ja  erinevad tassikoogid. Lisaks saab meil korraldada laste ja täiskasvanute sünnipäevi või õppida kondiitri käe all erinavaid kaunistustehnikaid. Detalid teevadki meist tassikoogitarid.

PLACENT ACTIV
nr.1 juuksehooldussari apteekides, mis sisaldab 100% naturaalset platsenta ekstrakti, „must-have“ juuksehooldustooted juuksekasvu soodustamiseks ja väljalangemise vältimiseks!
www.placentalextract.com

ILUÄRI OÜ
TULE MAITSE ROOTSI ARSTIDE POOLT VÄLJA TÖÖTATUD TERVISLIKKE BATOONIKESI! (Saad tutvuda tervise- ja kaalulangetustoodetega)
– Saad registreerida tasuta kehakoostise analüüsi
– Õnneloos
JANE’S CLOSET
Tegutseme pühendunult naiste riiete ja jalanõude müügiga.
Meie kaubaga saab tutvuda Facebookis Jane’s Closet ja Tartus kokkuleppel (läbi facebooki).

GEOMAR
Looduslik ilu- ja kehahooldustoodete sari põhineb Surnumere oligoelementidel – siit leiate taaselustavad, salendavad ja puhastavad tooted kogu keha heaoluks. Geomar – Sinu kodune Spaa!

 

 

 

 

 

M&K FASHION
M&K Fashion on trenditeadlikule naisele!
Laias valikus stiilseid moeriideid!
Valikus nii klassikalised kui ka noorteriided!
Enne ja pärast Buduaari turgu leiad meid Lootsi keskusest 2- korruselt, Lootsi 8 Tallinn. Facebookist  https://www.facebook.com/MK-Fashion-1104692839565484/