BUDUAARI TURG nüüd uues kuues. Aita uuendusi ellu viia ja võida auhind!

Buduaari uudistelehte on juba mõnda aega kaunistanud uuenenud väljanägemine, nüüd sai ka B-turg värskema ilme. Ootame väga külastajate kommentaare ja tagasisidet – kirjutage meile B-turu postkasti või siiasamasse artikli kommentaaridesse. Kui lisad sisse logituna oma soovitused või arvamuse loo kommentaaridesse, siis osaled 22.12 väärt auhinna loosimises. Auhinnaks on kuu aega esiletõstmist B-Turu esilehel! 

Võitja selgunud! Loosi tahtel naeratas õnn Britale, kes saab kuu aega kuulutuse esiletõstmist B-Turul. Võtame võitjaga ühendust.

Seoses uuendustega võib lähipäevadel esineda ajutisi tõrkeid. Vigadest andke palun teada [email protected] aadressil, siis saame need kiiresti parandatud. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast.

Mõned uue turuga seotud küsimused-vastused:

1. Kuidas saab B-turul tooteid otsida?
Märksõna otsinguks tuleb otsitav sõna sisestada lillal ribal olevasse otsingukasti ning vajutada luubimärgile (või enterit):

Enne otsimist:

 

Seejärel kuvatakse otsingutulemused filtreerimisriba all, soovi korral on võimalus lisada veel kitsendavaid filtreid otsingule, kuid see ei ole kohustuslik. Võib ka filtreerimiskastist üle minna kohe otsingutulemusi sirvima.

 

2. Kas turul on uusi võimalusi ka?

Müüjatele on uueks võimaluseks oma kuulutuse pilte pöörata, kui need üleslaadimisel “külili” lähevad. Samuti on võimalus müüjate kohta tagasisidet anda – hinnata saab tehingu kiirust, suhtlust ostjaga ning kauba vastavust kirjeldusele. Hinnangu saab anda 1 korra ja seda hiljem muuta ei saa.

 Tagasiside vaatamine:

 

Tagasiside andmine:

Ootame väga teie kommentaare ja tagasisidet turu uue kujunduse osas. Mõnusat kauplemist uuenenud Buduaari turul!