BUDUAARI TURG SÜGIS 2019: juba sel nädalavahetusel Tallinnas!

Sel nädalavahetusel randub sügisene Buduaari turg Kultuurikatlas. Eesti suurim ostupidu toob ostlejateni uue brändikauba ja kasutatud riiete turu. Tegemist on kõige lõbusama, ilusama ja müüjaterohkema turuga Eestimaal. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare ja moeloojaid.

14.–15. septembril Kultuurikatlas toimuval ostupeol saab nautida nii moodi kui melu. Turukülalisi ootab suur valik kaupa eraisikutelt, staaridelt ja firmadelt. Mainekad ja tuntud brändid (sh Laura Ashley, Glanz & Glamuur, Guess, Liu Jo, Trussardi, Victoria Beckham, Tallinn Dolls, D’Difference, Collistar jpt.) langetavad toodete hindasid kuni 70%, tuues rahvani suurepäraste toodete brändimüügi.

Staariturule on tulemas Eestimaa stiilseimad naised: Buduaari ajakirja sügisene kaanestaar Piret Järvis-Milder, ajakirjandusmaailma kirss Anna-Maria Veidemann-Makko, võrratu lauljanna Elina Born, elustiiliblogijad Katri Kats ehk Katri Palm ja Eleriin Sild, kirjanik Kerttu Rakke, iluilma kuninganna Reet Härmat, muusik Silvia Ilves, esoteerikaesindaja nõid Alisa, seltskonnadaamid Terje Telling ja Elektra, ärinaine Kätlin Maran jpt. Meeste eest seisab väljas kõigi lemmikraadiohääl Allan Roosileht, kes on kauplemas suure vinüülikoguga.

Buduaari turg on Kultuurikatlas avatud:

L 14.09 kl 10–18

P 15.09 kl 10–17

Pilet 2 €, alla 16-aastased saavad sisse tasuta. Pilet kehtib mõlemal päeval.

PS. Endale ja kaaslasele leiad tasuta pääsme värskest Buduaari ajakirjast lk. 100.

Pärnu ja Rakvere Buduaari sügisturu toimumisajad:

12.10 Port Arturis

19.10 Rakvere Põhjakeskuses

www.buduaariturg.ee

Ei jõudnud registreerida end Tallinna turule, aga soovid tulla müüma Pärnusse või Rakverre? Eraisikud saavad täita registreerimiseks ankeedi. Uue kauba müüjad ja firmad saavad registeerida, kui kirjutavad oma soovist (pinna suurus ja müüdava kauba kirjeldus) aadressile [email protected] või oma Buduaari reklaamijuhile.

Sügis 2019

14.15. september Tallinn Kultuurikatel (pane attend Facebooki üritusele)

12. oktoober Pärnu Port Artur (pane attend Facebooki üritusele)

19. oktoober Rakvere Põhjakeskus (pane attend Facebooki üritusele)

Pane end valmis selle sügise vingeima ostupeo eel, sest pidu tuleb äge!