BUDUAARI VÄRSKE NUMBER: Sinu mäng – sinu reeglid!

BUDUAARI VÄRSKE NUMBER: Sinu mäng – sinu reeglid!

Kuigi päris ametliku suve alguseni on veel pisut aega, saad sa juba hakata ennast suvele lähemale häälestama.
Olgu ajakirjas lood sulle inspiratsiooniks ja kinnituseks, et õigesti kasutatud aeg viib sind samm-sammult lähemale õnnelikumale elule!

Kuigi päris ametliku suve alguseni on veel pisut aega, saad sa juba hakata ennast suvele lähemale häälestama ja mis pakuks selleks veel paremat võimalust kui trükisoe Buduaari ajakirjanumber, mis on tulvil suvist hingamist. Ajakirja võid poelettidelt juba täna otsima minna. Buduaari ajakirja tegevtoimetaja Triin Tisler teeb sissejuhatuse sellele numbrile, öeldes et ka sind võid olla Beyonce!

Mõni aeg tagasi jäi mulle sotsiaalmeedias silma lause: You have the same amount of hours in a day as Beyonce. Nojah, tean! Või kas ikka? Tegelikult kummitas see slogan mind päris pikalt, enne kui taipasin, et tegelikult on nii minul, sinul ja kui ka Beyonce’il vähemalt üks ühine kokkupuutepunkt – need on igapäevased 1440 minutit. Ka mina võin olla Beyonce!

Erinev on aga see, kuidas me neid minuteid kulutame, kui palju kulutame neid asjalikult ja kui väärtuslikult iseendale! Just ajakasutuse osas jagame sulle käesolevas numbris hulgaliselt inspiratsiooni. Alaku mäng sinu (aja)reeglite järgi! Kui palju sa tead edukaid inimesi, kes lähevad peale tööpäeva lõppu koju teleri ette istuma või jäävad magamaminekuni telefoni scrollima? Ilmselt ei teagi, sest täiesti vale on arvata, et peale tööpäeva tuleks lihtsalt aega surnuks lüüa! Tegelikult algab just siis tähtsaim aeg sinu päevas (lk 119) – need õhtutunnid panevad paika, kuhu sa elus liigud ja kus sa aasta pärast oled. Kas tahad jõuda tööle New Yorgi äripanka või omada kodu Võrumaa metsade vahel? Mõlemaks saad end juba täna õhtul hakata ette valmistama!

Kuigi eneseareng ja soov liikuda pidevalt kõrgemale ja kaugemale on meile olulised, on loodus seadnud ajapiirangu, mida meie, naised, olles täielikult oma aja valitsejannad, kipume painutama. Selgub, et tänapäeva teadlik naine valib emaks saamise siis, kui on õige aeg tema, mitte ühiskonna jaoks! Oma lugu jagavad mitmed tuntud Eesti naised, kes on saanud emaks ajal, mis veel mõnikümmend aastat tagasi poleks kõne allagi tulnud – uus trend emaks saamisel on varajased neljakümnendad! „Olen selle üle väga rõõmus ja julgen teistelegi soovitada. Olin oma elu paika sättinud, maailma risti ja põiki läbi rännanud, lollusi teinud, ennast teostanud, andnud, võtnud ja ohverdanud – olin valmis,” rõõmustab Eesti esiskandaalitar Anu Saagim, kes sai emaks kolm aastat enne number neljaga algavat sünnipäeva. Kui loodus lubab, siis tundub, et nii võibki õige olla, sest ka meie kaanestaar, (kolmekordne!) vanaema Beatrice, ei ole veel enda sõnul „päris vanaemaks kasvanud!”, sest toimetab pere kõrvalt täistuuridel veel mitmel rindel – just nagu Beyonce!

Olgu need naised ja lood sulle inspiratsiooniks ja kinnituseks, et õigesti kasutatud aeg viib sind samm-sammult lähemale õnnelikumale elule!

Triin Tisler
ajakirja Buduaar tegevtoimetaja 

Vaata värske ajakirjanumbri teemade ülevaadet allolevast galeriist! 

Sarnased artiklid