GALERII! BUDUAAR SUMMER MODEL 2016 ESIMENE MODELLITÖÖ!

GALERII! BUDUAAR SUMMER MODEL 2016 ESIMENE MODELLITÖÖ!

Tutvustame teile kümmet kaunitari, kes läbi suure konkursi on pääsenud “Buduaar Summer Model 2016” finaali, mis kulmineerub 23. juulil Pärnus, Sunset klubis.

Laupäeval, 23. juulil selgitame Pärnus taaskord välja parimad hobimodellid, keda kutsuda järgneva aasta jooksul Buduaari ajakirja moe- ja iluseeriatesse, kellele usaldada Buduaari Fashion Night moeüritustel modellitöö, ning kes võiks juba sügisesel Buduaari turg LIVE ostupeol olla säravad promotüdrukud. Vaid üks kaunitar saab olla “Buduaar Summer Model 2016” tiitlivõitja ja seda kõikide voorude kokkuvõttes, millega finalistid Pärnu rannas rannarahvale ja õhtul Sunset ööklubi publikule ja žüriile esinema hakkavad.

Enne mitme võistlusvooruga finaalüritust kohtusime tüdrukutega Tallinnas, et läbi viia esimene modellitöö, milles finalistid poseerisid finaalürituse reklaamfotodele. Vaata galeriist, kuidas pildid õnnestusid!

Ilusa suvise meigi tegi finalistidele Avely ilusalongi armas meikar Ave Kullamäe.  Fotode autor on Buduaari hea sõber Maksim Toome, kes tüdrukuid pildile püüdes tegi ka suurepärast juhendamistööd poseerimiskunsti osas.

 

Tule samuti laupäeval, 23. juulil Pärnusse tüdrukute ilu ja andekust hindama ning oma lemmiku eest häält andma. Kutse ja ajakava leiad SIIT

 


1. Sandra 
Vanus: 19
Tallinn
Laenuhaldur/Invidia Agentuur Promotüdruk

Hobid: autod, tantsimine, sport, laulmine
“Minu auto on minu suurim hobi. Autod ja kõik, millel on mootor, on minu elu! Minu unistus on moemaailmas silma paista, soovin kaugele jõuda. “

 

 

2. Hegle-Maris 
Vanus: 19
Tamsalu
Õpilane

Hobid: tantsimine, sport, vabatahtlik töö
“Olen noor ja uudishimulik neiu, kellele meeldib ennast proovile panna ning uusi kogemusi saada. Minu jaoks pole niivõrd tähtis võit, vaid protsess, mis selleni jõudes läbida tuleb.”

 

 

 

3. Liis-Grete 
Vanus: 24
Tallinn
Kaupluse juhataja

Hobid: Jooksmine, ujumine, rattaga sõitmine, matkamine Eesti looduses
“Olen pealaest jalatallani Eesti patrioot, kes tegeleb kõiksugu hullustega: käib talvel meres, jookseb ekstreemjooksudel jne. Aga samas on minus palju naiselikkust ja õrnust!”

 

 

4. Liisi T.
Vanus: 25
Tartu
Üliõpilane
Hobid: mäesuusatamine, lugemine ja luuletamine, fotomodellindus, matkamine ja loodus, tantsimine, õmblemine ja käsitöö, teadus
“Õpin Tartu Ülikoolis geenitehnoloogiat, mis on lisaks elukutsele ka mu suur kirg. Olen tegelenud 3 aastat väga aktiivselt modellindusega. Ma armastan tervislikku eluviisi ja sportlikke tegevusi. Mulle meeldib reisida ja oma kogemustepagasit suurendada. Kirjandus, eriti luule ja luuletamine, on mu elus suurel kohal. Ma naudin väga loodust ja kunsti ning püüan alati leida ilu igas hetkes.”

5. Merilyn
Vanus: 23
Jõgeva
Tudeng

Hobid: maalimine, reisimine, modellindus, tervisesport
“Olen tulihingeline kunstiinimene, kes teeb seda, mida armastab ja armastab seda, mida teeb. Naudin alati hetke ja üritan leida igast asjast midagi positiivset. Uute väljakutsete ja katsumustega panen end igal võimalused proovile ja annan endast kõik, et tulemus oleks parim!”

 

6. Marleen 
Vanus: 24
Tallinn
üliõpilane

Hobid: õhuakrobaatika, fotograafia, sport
“Viis sõna, mis mind enim iseloomustavad: aktiivne, optimistlik, isepäine, siiras ja sihikindel. Lisaks ka liiga energiline – nii et ühe koha peal mind istumas ilmselt ei näe. Kombeks võtta elult kõik, mis võtta annab – just seepärast, et meile kõigile on antud vaid üks elu. Ilma seiklusteta, adrenaliinita ning uute kogemusteta oleks elu lihtsalt värvitu.”

7. Liisi P.
Vanus: 20
Tallinn
Kliendihaldur

Hobid: kokkamine, sport ja muusika
“Olen tugeva iseloomuga, alati energiat ja elurõõmu täis. Proovin leida väljakutseid, mille käigus pean iseennast ületama. See siin oleks üks nendest.”

 

 

8. Maie

Vanus: 22
Viljandi
Kokk

Hobid: kokkamine
“Olen särav ja rõõmsameelne neiu. Töötan Tallinkis kokana. Elu üks suurimaid unistusi oleks end tulevikus näha tegelemas modellindusega ja selle konkurssi võit oleks heaks alguseks.”

 

 

9. Liina
Vanus: 27
Pärnu
Klienditeenindaja

Hobid: Rulluisutamine, bowling
“Olen päikseline tüdruk suvepealinnast Pärnust. Inimesed, kes minuga kokku puutuvad, kutsuvad mind päikesejänkuks. Minus on palju pealehakkamist ja positiivsust. Nukrutsemine ja mossitamine on ka kõige raskematel aegadel minu jaoks võõrad.” 

 

10. Loora
Vanus: 27
Pärnu
Müügikonsultant

Hobid: reisimine, kaunite käekettide valmistamine
“Olen maailma suurim maiasmokk, kes sööks sinu nina alt ka jäätise ära. Tasub karta, sest ma ei tunne hirmu!” :)

 

 

 

 

“Buduaar Summer Model 2016” toetajad on: