Reklaam sulgub sekundi pärast

HAKKA BUDUAARI AASTATELLIJAKS!

Telli Buduaari ajakiri
Ajakiri Buduaar — FOTO: Maksim Toome; 123rf.com; Erakogu

Aastatellija võit on 26% kaanehinnast + kaks kingitust!

Kõik aastatellijad saavad kaks kingitust:

Nutrikosmeetika liidri Biocyte maailmas ülimalt populaarsust kogunud õunaäädika kummikommid! Keto kummikommid põhinevad õunaäädikal, kroomil, granaatõunal ning vitamiinidel.

Õunaäädikat, tuntud ka kui õunasiidriäädikat, on selle paljude heade omaduste tõttu tarbitud tuhandeid aastaid. See on valmistatud kääritatud õunasiidrist. Nagu enamik kääritatud toiduaineid, sisaldab see palju meie seedimisele kasulikke koostisosi – äädikhapet ning rohkelt vitamiine ja mineraalaineid. Need eelised tulevad peamiselt õunast. Kingituse väärtus 19,99 €.

Edu Akadeemia virtuaalse enesearengu keskkonna Teadlikult Õnnelik Mina ühe kuu liikmelisuse! Muuda oma suhe iseenda, teiste, raha, tervise ja karjääriga teadlikult paremaks, õppides oma ala tipptegijatelt, keda kohtad tihti ka Buduaari kaante vahel! Kingituse väärtus 29 €

Lisaks loositakse kõigi aastatellijate vahel välja tõeline uus ilusensatsioon – tipptehnoloogia ja ilu koostööl põhinev, vananemisilminguid pidurdav ja intensiivselt nahka täitev, tihendav ning nahastruktuure noorendav süstivaba FILLERINA INTENSIIVTÄITEAINE KOMPLEKT. Parimate tulemuste saavutamiseks lisaks ka PRE-FILLERINA õrnalt kooriv nahapuhastusvahend.

Loosikomplekti koguväärtus on 228 €.

Telli ajakiri SIIT!

Ajakiri Buduaar tellimisinfo
Ajakiri Buduaar — FOTO: 123rf.com, tootjad