Reklaam sulgub sekundi pärast

INSPIREERIV aastalõpp koos Buduaariga

BUDUAAR

Särav Buduaari aastalõpunumber toob sinuni ägedate naiste lood erinevatelt elualadelt ning külluslikult ilu- ja moenõuandeid.

foto

Ajakirja kaant kaunistab Liis Lass, kes lubab intervjuus piiluda enda argipäeva ja jagab olulisi põhimõtteid elus – kuidas on ta nii kaugele jõudnud, ja kuhu edasi.
Ajakirja kaanestaari meigi tegi Ellen Kiisk (LN Beauty) ja soengu Liudmyla Volokh (LN Beauty).

Elu loomisest kaugel maal räägib ka Miss Estonia printsessi Eha Urbsalu kodulugu, kus saame piiluda tema luksuslikku Florida korterisse.

g

Vana aasta lõpus, uue eel, tasub ikka lootusrikkalt tuleviku suunas vaadata – selles osas aitab SUUR 2023 AASTAHOROSKOOP. Loe, mida tähed sinu märgile lubavad.

Et kunagi pole hilja enda elus korrektuure teha, räägime terapeut Ants Rootslasega aususest ja valedest, eelkõige iseenda suhtes.

Foto
Foto: Mardo Mannimägi

Inspireerivaid mõtteteri jagab armastatud kuldreeglite rubriigis ka eestlaste lemmik raadiohääl Pille Minev.

„Naiseks olemine on õnn!“ usub moelooja ja Mammu Couture’i brändi ellu kutsunud Maria Tammeorg. Usutluses lubab ta lugejal piiluda tööprotsesside tagatubadesse.

foto

Naise ilu armastab rõhutada ka tikandimeister ja brändi Siret Design looja Siret Esko – ka tema jagab disaineriks kasvamise lugu.

Muidugi on ajakirjas ka ägedad peokomplektid ja mugavad, kuid stiilsed leiud argipäevaks, lisaks pilkupüüdvad moeseeriad. On ju see särava aja mood kõikse lõbusam!

Pidude vaimus vaatame üle ka jumestusvead, mida end meikides tasub vältida. Samuti räägime, kui oluline on kaela- ja dekolteepiirkonna eest hoolitsemine ning millised on vananemisvastased imeained nahahoolduses.

Põnevatest karjäärivalikutest räägivad seekordses ajakirjas ukrainlannast juuksur Varvara Holovan, profifotograaf Karen Härms, maalikunstnik Lola Tehver ja ratsutaja ning Juurimaa Talli omanik Kristiina Raudnagel. Inspiratsioon on garanteeritud!

Need lood ja veel palju põnevat leiad ikka värskest Buduaarist!

foto
Foto: Maksim Toome