KAMPAANIA LÕPPENUD! Tellides Buduaari ajakirja, saad kingituseks The Body Shop toote!

6 kommentaari
KAMPAANIA LÕPPENUD! Tellides Buduaari ajakirja, saad kingituseks The Body Shop toote!

Kas sinul on Buduaari ajakiri juba tellitud? Ei olegi?
Siis nüüd on hea aeg aastatellimuse tegemiseks.
Nimelt saavad kõik tellijad kaasa imelise The Body Shop toote.

Kas sinul on Buduaari ajakiri juba tellitud? Ei olegi? Siis nüüd on hea aeg aastatellimuse tegemiseks. Nimelt saavad kõik tellijad kaasa imelise The Body Shop toote.

The Body Shop DROPS OF YOUTH™ noorendaval näoveel (160 ml, 19 €) on unikaalne koostis, mis aktiveerib näonaha enne kreemi kasutamist. Nahk on koheselt toitvalt niisutatud ning näonahk nähtavalt pehmem. Pärast neljanädalast kasutamist on taastunud näonaha loomulik sära ning nahk tundub siledam. See on esimene samm näonaha hooldamiseks peale puhastamist. Vala paar tilka näpuotsale ning kanna näonahale igal hommikul või õhtul peale näo puhastamist, enne seerumit või kreemi. 

Märtsis ilmub uus ja järjekorras neljakümnes 316-leheküljeline Buduaari kevadnumber, millega tähistame ka Buduaari ajakirja ilmumise 10 aasta täitumist. See mahukas ja sisukas ajakiri jõuab nüüd tellides ka sinu postkasti. Buduaari ajakiri ilmub 4 korda aastas. Ajakirja aastatellimus maksab 13,90 eurot (poest ostes 19,60 €).

Tellides ajakirja enne 21. veebruari, saad tellimusega kaasa The Body Shop DROPS OF YOUTH™ noorendava näoveel (160 ml, 19 €). 

* The Body Shopi kingituse saab kätte pärast kampaania lõppu Buduaari kontorist Narva mnt 13, Tallinn, või enda poolt valitud The Body Shopi kauplusest. Anna teada, kas tuled meile külla või millisest The Body Shop kauplusest soovid kingituse kätte saada, aadressile tellimine@buduaar.ee.

Tellimuse saad vormistada siin. Pakkumine kehtib kuni 21.02.2016

 

Mõnusat kevadeootust!
Buduaar