KOGU INSPIRATSIOONI südasuvise Buduaari seltsis!

Buduaar

-

Südasuvine Buduaar on Sinu parim kaaslane nii rannaliival, võrkkiiges mõnuledes kui väljasõitudel, pakkudes uudistamist ja inspiratsiooni.

Ajakirja kaanel särab enesekindel Anu Saagim, kes jagab olulisi elutarkusi ja räägib muuhulgas, kuidas tema suve nautida plaanib.

Enda põneva karjääriloo avab kolme poja ema Missis Estonia 2021 ja Missis Earth 2022 Ave Tarend, kes igapäevaselt töötab tarkvaraarendajana. Tema missiooniks on meelitada rohkem naisi IT-valdkonda.

„Mulle tundub, et kiirustades muutub elu lühemaks,“ ütleb armastatud näitlejanna ja koolitaja Inga Lunge välja ühe elutõe. Teisedki targad mõtted leiad kuldreeglite rubriigist.

Kas Sina tead, mis asi on eluteenumber ja kuidas sellest kasu lõigata? Teeme selle selgeks ja paneme enda heaks tööle!

Loomulikult sukeldume mõnuga ka suviste ilu- ja moetrendide maailma. Vaatame üle 10 levinud suvist ilupattu, mida edaspidi vältida võiksid. Teeme selgeks, millised meetodid on tüütutest karvadest vabanemiseks kõige paremad. Peptiidid – räägime, miks tasub nahahoolduses nende poole kiigata ning tuletame meelde, kuidas kuuma päikese käes oma kauneid juukseid kõige paremini kaitsta.

Parfüümifännidele on ajakirjas tõeline maiuspala – intervjuu Eesti oma parfümeeri Tony Veileriga, kes tutvustab kirglikult nišiparfüümide maailma ja ei pelga otsekohesust. Kui Sina ei ole veel kursis näojooga kasulikkusega, saad nüüd kena ülevaate.

Moelugudes teeme selgeks, mida pidada silmas rannariideid valides kui pakume inspiratsiooni festivalide ja kontsertide tarvis. Räägime ka poppidest kimonotest – kuidas ja miks seda kanda?

Kui armastad kanda värve, saad lugeda põnevast värvide psühholoogiast – mida üks või teine moetoon meile tegelikult räägib?

Suvi on küll aeg, kus võtta vabamalt, aga kindlasti ei tohiks treeninguid unarusse jätta. Treenerid ütlevad kui ühest suust, et hea füüsilise vormi kadumine lausa hüüab tulles! Loe lähemalt suvise treeningu loost, miks.

Ajakirjas anname veel sõna inspireerivatele naistele. Suurest kirest muusika vastu räägib DJ Romily, artist Triinu Paomets ehk Lepatriinu tegeleb kirglikult näomaalingutega, fotograaf Kadri Talivätsing armastab kaadrisse püüda emotsioone. Teise pilguga vaatab Eestile kreeklanna Evi Iosifidou, kes on end siin sisse seadnud ja tegutseb meigikunstnikuna.

Koduloos jagavad parimaid remoni- ja sisustusnippe saate „Naabrist parem“ võitjapaar Kirke ja Ander Talu.

See ja palju muud põnevat on südasuvises Buduaaris!