KUHJAGA GLAMUURI! Buduaari ajakirja sügisnumber nüüd müügil!

Võib öelda, et uus Buduaari ajakiri on sama särav ja põnev kui algav hooaeg ise!

 

Võib öelda, et uus Buduaari ajakiri on sama särav ja põnev kui algav hooaeg ise!

Alustades juba sellest, et esikaant kaunistavad vabariigi säravaimad sõbrannad – Anu Saagim ja Reet Härmat, kes veavad koos põnevat #iluhoolikute projekti. Uurisime neilt, mida see täpsemalt tähendab ja kui säravat elu nad tegelikult elavad…

Ilusaid naisi on meie ajakirjas veelgi. Näiteks räägime imeilusa Eda-Ines Ettiga tema ilusaladustest ja teeme juttu meikar Jana Bobergiga, kes käis end täiendamas Kim Kardashiani ihumeikari juures.

Veel teeme juttu naistest, kes ei pea üheksast viieni kontorilaua taga istuma, vaid saavad töötada kodukontoris. Kuidas nad end seal distsiplineerivad ja kui suure vabaduse kodukontoris töötamine tegelikult annab, seda neilt uurimegi?

Selle numbri kaante vahel peidab end ka üks eriline lugu ühest erilisest naisest. „See aasta on väga teistmoodi… kohe hoopis teistmoodi,” ütleb vaikselt sügisele vastu minnes Kertu Silla-Kuut, kes annab Buduaarile oma esimese intervjuu peale abikaasa Uku lahkumist.

Suhete rubriigis räägime kolme erineva ja põneva naise – suhteterapeudi, energeetilise nõustaja ning nõiaga sellest, kuidas leida oma ellu see hr Õige. Kolm täiesti erinevat ja põnevat vaatenurka!

Kuna Buduaar on läbi aastate olnud parim shopinguajakiri, siis on ka selles numbris palju ostuideid, moenippe ja trendisoovitusi.

Ilulehekülgedelt saame muuhulgas teada, millised on parimad juukseseerumid ja -õlid ning räägime põhjalikult ka aknest, mis kimbutab paljusid naisi ka täiskasvanueas ning vaatame, kas ja kuidas seda tüütut haigust kontrolli alla saada.

 

Ahjaa! Lk 200 leiad ka suurima ostupeo Buduaari turg LIVE TASUTA pileti!

Säravaid hetki koos Buduaariga!

 

Buduaar.ee