LADIES NIGHT Tallinn 13.10 peo meeleolukas galerii!

LADIES NIGHT Tallinn 13.10 peo meeleolukas galerii!

Vapiano ja Buduaar võtsid vastu kauneid külalisi meeleolukal Ladies Night sügispeol, mis toimus 13. oktoobril Solarise keskuse Vapiano restoranis. 

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. Kingikottides olid iluüllatused AvoniltBuduaarilt ning Karl Lagerfeldi, Jimmy Choo ja Coaching parfüümide näidised ning maitsvad kostitused Vapianolt. Muusikalise tervituse tõi Tartust Robert Johnson!

Kõik külalised said proovida kätt õnneloosis, kus võitudeks olid: õhtusöök 4-le Vapianos, vahuvein Vapianolt, Buduaari ajakirja aastatellimused, kingitused Avonilt, Jimmy Choo’lt jpm. Loosi läksid kaunid ja hinnalised ehted brändilt Turquoise Bulldog Jewellery.

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost 17. novembril, siis broneeri laud juba täna! 

Pileti hind on 20 €, mis sisaldab meelelahutust, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst.
Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: ladies@vapiano.ee.

UUDIS TARTU NAISTELE! Alates oktoobrist hakkavad Ladies Night peod toimuma ka Tartu Kvartali keskuse Vapianos. Esimene üritus 19.10 on juba välja müüdud. Võtame vastu broneeringuid novembrikuu üritusele 16.11 tartu@vapiano.ee.