LÕUNAKESKUSES Buduaari turg LIVE pühapäeval, 18.09

Buduaari turg LIVE sügistuur jätkub Lõunakeskuses juba pühapäeval, 18. septembril. Kl 10-18 saab Tartu suurimas ja mugavaimas keskuses näha enneolematut ostupidu.

Ootame kõiki taaskasutust ja moodi armastavaid naisi ja mehi tegema sügisšopingut ja mõnusalt aega veetma lahedal ostupeol Tartus, kuhu tulevad kokku mitmed põnevad firmad ja kasutatud asjade müüjad, kelle müügilettidelt võib leida tõeliselt huvitavaid ja lahedaid riidehilpe ning aksessuaare.

Tartu Buduaari turg LIVE toimub Lõunakeskuses pühapäeval, 18. septembril kell 10-18.

Tuju hoiavad üleval klubi Maasikas kaunid DJ-d, kes jagavad ka kutseid Buduaari turu Lõuna-Eesti afterparty‘le, mis leiab aset laupäeval, 24.09. Lõunakeskuse kütab kuumaks FC Elva tantsutrupp. Toimuvad esitlused ja moe-show‘d. Lõunakeskuse kauplused teevad turupäeval uskumatult häid pakkumisi!

Terve uisuväli on kaetud uskumatult heade pakkumiste ja ägedate müüjatega!

Buduaari turg LIVE aitab taas kord kasuperesid! Toetame kasuperede lapsi ja kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Lõunakeskuse kauplused teevad turupäeval superpakkumisi! 
Üritus on külastajatele TASUTA.

Kohtumiseni Tartus!

NB! Kui soovid tulla Tartusse müüma, registreeri müügikoht buduaariturg.ee. Liitu ka meie Facebooki üritusega.