Mida ägedat oled sina Buduaari turult ostnud?

Mida ägedat oled sina Buduaari turult ostnud?

Igal kevadel ja sügisel kolib trendikas ostukeskkond B-Turg Interneti avarustest välja ning vallutab terveks nädalavahetuseks nii Tallinna kui Tartu. Buduaari turg LIVE toob kokku palju stiilseid ja ilusaid inimesi, kelle riidekappidest võib leida tõelisi aardeid. Superpakkumistega on kohal ka mitmed firmad ja särtsu lisavad Eesti moedisainerid. Buduaar uuris, milliseid lahedaid asju on inimesed Buduaari turult leidnud ja palju need maksid. 

Igal kevadel ja sügisel kolib trendikas ostukeskkond B-Turg Interneti avarustest välja ning vallutab terveks nädalavahetuseks nii Tallinna kui Tartu. Buduaari turg LIVE toob kokku palju stiilseid ja ilusaid inimesi, kelle riidekappidest võib leida tõelisi aardeid. Superpakkumistega on kohal ka mitmed firmad ja särtsu lisavad Eesti moedisainerid.

Buduaar uuris, milliseid lahedaid asju on inimesed Buduaari turult leidnud ja palju need maksid. 

Stella: minu parim ost nii live-turult kui ka B-turult on olnud teksapaar. Live-turult leidsin oma lemmikteksabrändi Lois püksid ainult kaheksa euro eest ning B-turult Guessi teksad, mis USAst kohale jõudes olid veelgi ilusamad kui piltidel. Nii  mugavaid ja pilkupüüdvaid teksapaare ma pole kusagil poes näinud. Erakordsete ostude järele tasub Buduaari turule  minna!

Liis: põhiliselt olen oma asjad Tartust saanud, aga muidu üritan mõlemas linnas toimuvast ürituselt tavaliselt läbi  hüpata. Viimase aja parimad leiud on Jessica Simpsoni must sügismantel, ees volang, mis muudab mantli omapäraseks.  Olen hästi palju kiitusi saanud sellega käies ja tunnen end tõesti hästi selles. Omanikule oli vist väikseks jäänud ja suht  raske südemega müüs. Maksin mõned korrad kantud mantli eest vaid 50 eurot, mis oli kordades vähem võrreldes  originaalhinnaga. Teine hea ost oli samuti sügisel Tartus toimuvalt b-turult, kust sain Dieseli kõrged kontsakingad. Ostsin  tuttava käest, kes müüs suure osa oma kingadest ära, kuna ta peika meelest on tal lihtsalt liiga palju kingi. Kingad on  musta värvi, külje pealt luku imitatsiooniga, nende eest maksin 7 eurot. Kingad mõnel korral enne kantud. Väga hea ost!

Tiiu: eelmise sügise Buduaari turg oli väga saagirohke: ostsin 5 euro eest imeilusa mugava ja moodsa Betty Barclay kleidi, lisaks sain 7 euroga ülimalt kerged, soojad ja vastupidavad 8848 Altitude ́i A-Tec suusapüksid. Roosa õhuline pitssall, mille ostsin 3 euroga, sobib paljude riiete juurde romantiliseks lisandiks. Veel leidsin kaks imeilusat musta kaelakeed ning valge käeehte – need kõik kokku maksid ainult 6 eurot. Selline oli minu suurepärane saak.

Jessica: mina olen oste sooritanud nii online B-Turult kui ka LIVE turult. Parim ost B-Turult on siiani üks Mickey dressikomplekt, mis maksis 50 €. Tõeliselt mugav ja mõnus! Ja parim ost LIVE turult Tartust oli sinine jänesekarva vest, mille sain  50 € eest ning sinna juurde sobiv koeraga särk/tuunika, mis maksis vaid 10 €!

Viigi: Buduaari LIVE turult kõige parem ja magusam ost oli “Magusad  ampsud” käsitöökommid, mis maksid 3.50 ja kokku oli komme 9 tk-i. Need  olid tõesti väga head ja pakendatud imeilusatesse karpidesse-kotikestesse. Samuti oli hea ost ka White Glo hambapasta, mis oli turu  jaoks müügil eriti hea hinnaga. Ootan juba järgmist turgu, et oma  lemmikuid juurde soetada.

Mariann: hakkasin siin mõtlema oma b-turu ostude peale ja  esimesena lõid pähe punased nahkpüksid. Sain need ligi aasta  tagasi Buduaari LIVE turult vahetuskaubana: pakkusin teisele müüjale valida ükskõik, millise asja minu  stangelt ning vastutasuks saingi need imelised püksid! Kui aus olla, siis osaledes b- turgudel, ei ole ma  väga suur kulutaja, kuna iga kord hoian teenitud raha kokku, et soetada endale midagi, mida mul  konkreetselt vaja on, või siis reisi jaoks raha kõrvale pannud. Samas müüjana ongi hea võimalus teiste  müüjatega vahetuskaupa teha, nii et otseselt raha kulutama ei peagi.

Külli: olen Buduaari turgudel päris palju oste teinud ja kõik on olnud põnevad ja ainulaadsed. Kõige suuremad lemmikud on ühe nobenäpu tehtud kõrvarõngad, mida olen kandnud juba järjepanu mitu aastat.  Ostsin need Buduaari turult mis toimus Rocca al Mare kaubanduskeskuses!

Triin: leidsin sügisel 2013 Buduaari live turult ühe väga ilusa kleidi, mis sobib nii igapäevaseks käimiseks, kui ka natuke pidulikumaks puhuks, näiteks sünnipäevale selga panemiseks. Tegemist on musta värvi lühikese kleidiga, mille peal on suured lillakad ja sinakad lilled, lisaks on kleidil peenike must vöö rõhutamaks keskkohta. Kleidi hinnaks oli 5 eurot, seega tõeliselt hea leid!

Kui soovid ka Buduaari turu magusatest paladest osa saada, tasub osaleda meie sügiseses ostupeol Buduaari turg LIVE, mis toimub juba SEL nädalavahetusel Saku suurhallis!

Samuti on alati avatud meie online B-Turg, kus šoppamine toimub 24/7!