OLE ESIMENE! OSTA endale juubelihõnguline Kättemaksukontori fänniraamat

OLE ESIMENE! OSTA endale juubelihõnguline Kättemaksukontori fänniraamat

Eestis on vaid üks krimisari, mille käsikiri on nii põnev ja haarav, et see müüdi lausa laia maailma. Tänavune sügishooaeg toob TV3 ekraanidele “Kättemaksukontori” 20. juubelihooaja. Stsenarist Mihkel Ulman ja produtsent Raivo Suviste lubavad kõige põnevamat hooaega, sest juubelihooaja puhul on seriaalis tagasi ka paljud vanad lemmikkangelased. Buduaaril on hea meel teatada, et suure juubeli puhul jõuab poelettidele ka “Kättemaksukontori” fänniraamat!

Trükisoe „Kättemaksukontori” fänniraamat toob sinuni küll menuseriaali varjatud saladused, mis pakub seriaali fännile palju avastamisrõõmu, põnevaid fakte, varjatud saladusi ja ka nuputamist. Raamatu vahelt leiab ka uhke ilupildi sängi kohale riputamiseks ning originaalse „Kättemaksukontori” kleepsulehe. No ja loomulikult on raamatul raviomadused – selle lugemine soodustab seedimist, teritab mõistust ja tõstab tuju!

Kui sa pole veel tuttav “Kättemaksukontoriga”, siis siin on sulle lühitutvustus:

“Kättemaksukontori” peategelased on endine mõrvagrupi uurija Frida Arrak (kuni 9. hooajani; praegu Indias budistlikus kloostris mediteerimas ja elu üle järele mõtlemas), teda ootamatult asendama ilmunud vanemteadurist noorem õde Freya Narvik (alates 10. hooajast), endine sekretär Marion Pärn (alates 1. hooajast) ja Häidi Õigepaulus (kuni 10. hooajani). Häidit tuleb asendama Kirke Klein, kes töötas enne politseis uurijana ja teda omakorda endine tänavalaps Luna Haab, kes on tõeline võrukael. Naised on iseloomult ja maailmavaatelt täielikud vastandid, kuid nad tahavad, et ühtegi kurjategijat enam tänavatel ei oleks. Juubelihooajal astuvad lisaks praegustele tegelastele üles ka eestlaste poolt armsaks saanud ning kahekümne hooaja vältel seriaalist läbi käinud Gerth Maango (Märt Avandi), Kaspar Tuvi (Ott Sepp), Kaur Moks (Kristjan Sarv), Frida Arrak (Marika Vaarik), Rainis Sõber (Juss Haasma) jpt. 

Osta raamat eelmüügist buduaar.ee/pood või hästi varustatud raamatumüügikohtadest. Soovitatav müügihind poes 14,90 €.