OSTA KÄTTEMAKSUKONTORI FÄNNIRAAMAT, võida osa seriaalis

29. ja 30. augustil saab TV3 sügishooaeg tõelise avapaugu “Kättemaksukontori” 20. juubelihooaja fännipäevadega – kolmapäeval Tartus Tasku keskuses ja Cinamon kinos ning neljapäeval Tallinnas Coca-Cola Plazas (algusega 16.00). Buduaaril on hea meel teatada, et suure juubeli puhul jõuab poelettidele ka “Kättemaksukontori” fänniraamat ja ostes ahjusooja fänniraamatu, osaled vägevas loosis, mille võitja saab osa seriaalis.

„Kättemaksukontori” fänniüritus toob sinuni menuseriaali 20. hooaja esimese osa varjatud saladused, ent kirsiks tordil on aga hoopis trükisoe „Kättemaksukontori” fänniraamat, mis pakub seriaali fännile palju avastamisrõõmu, põnevaid fakte, varjatud saladusi ja ka nuputamist. Raamatu vahelt leiab ka uhke ilupildi sängi kohale riputamiseks ning originaalse „Kättemaksukontori” kleepsulehe. No ja loomulikult on raamatul raviomadused – selle lugemine soodustab seedimist, teritab mõistust ja tõstab tuju!

Fännipäevade raames on raamatu esitlusel teos soodushinnaga: 14 €. Et osutuda võitjaks, osta raamat ning usu, et õnn naeratab just sinule. Võitja loositakse välja neljapäevasel Tallinna kinoüritusel ning võitjaga võetakse ühendust. PS! Vanusepiirang puudub.

Ühine fännipäevade üritustega Facebookis. Vaatamisele tuleb algava hooaja esimene osa, toimub “Kättemaksukontori” fänniraamatu esmaesitlus, ees ootavad üllatused, kingitused ja õnneloos. Võimalus on kohtuda seriaali tegelaskujudega, küsida autogrammi ning teha pilti.

Osta pilet Tartu fännipäevale SIIT ja Tallinna fännipäevale SIITPS! Toimub lisaseanss! Hind 7,95 €.

Tartu fännipäeva ajakava

16.00 fännipäeva algus, tervitussõnad

16.10 LIVE viktoriin ja magusad auhinnad

16.30 talk-show Kättemaksukontori tegijatega

17.00 essence x Buduaar TEEN meigivõistlus

17.30 õnneloos ja esimene seanss Cinamonis

19.15 õnneloos ja lisaseanss Cinamonis

Tartu fännipäev algab Tasku keskuses kell 16.00 ning üritus on tasuta. Cinamon kinos jätkuv on tasuline ning sissepääsuks kehtib kinopilet.

Tallinna fännipäeva ajakava

16.00 fännipäeva algus

16.10 essence x Buduaar TEEN meigivõistlus

16.40 LIVE viktoriin kinosaalis ja magusad auhinnad

17.00 õnneloos ja kinoseanss

17.15 õnneloos ja lisaseanss

Tallinna üritus toimub Coca-Cola Plaza teise korruse fuajees ning sissepääsuks on nõutav pilet.

PS! Kui sa fännipäevale tulla ei saa, siis osta raamat eelmüügist buduaar.ee/pood või hästi varustatud raamatumüügikohtadest. Raamat ilmub 25.08 ja saame selle sinuni toimetada peale seda.