PÜHADEHÕNGULINE BUDUAAR on kohal!

Buduaar

Pühadehõnguline Buduaar toob Sinuni inspireerivate naiste lood, säravad aastalõpu ilu- ja moesoovitused ning häid ideid jõuluootuseks. 

November-detsember ajakirja kaanel särab jumestuskunstnik ja “Buduaari” saatejuht Reet Härmat, kes räägib nii igavese ilu saladustest kui õnneliku elu tõdedest. Muuhulgas avaldab kaunis naine, kuidas ta kahe nädalaga seitse kilo alla võttis.

Foto: Maksim Toome

Iluankeedis jagab seekord ilutõdesid kaunis Beatrice, kes tunnistab, et on terve elu kreemitamist väga oluliseks pidanud.

Foto: Ed Labetski

Saame ka teada, miks võiks avada salaukse näoõlide rikkalikku maailma ja mil viisil kollageen meid kaunimaks ja tervemaks muudab. Ilumaailmas teeb ilma ka CBD – piilume sedagi põnevat koostisosa lähemalt!

Foto: 123.rf

Aastalõpu ajakirjas vaatame loomulikult üle ka pidude hooajale vastavad riidekomplektid ja meigitrendid, kuid mitte ainult! Marimo moemärgi looja ja disainer Mariliis Pikkar räägib, miks on kasulik kapselgarderoobi omada ja moekunstnik Tiina Talumees jutustab, kuidas sünnib üks disainerkollektsioon ja miks hinnad on kiirmoega võrreldes krõbedamad.

Moelugudes peatume seekord pikemalt ka stilisti rolli tähtsusel – oma lugusid jagavad stilistid Kadri Veisner ja Kristiine Vantsi. Moeseeriates on peidus eriti glamuursed ja naiselikud üllatused!

Tervise teemadel vaatame üle eduka inimese trenniharjumused ja õpetame koduseid kaelaharjutusi, et kodukontoris ebamugavaid valusid ennetada! Avame ka äärmiselt delikaatset teemat ja räägime, miks rindade suurus ei peaks naise enesekindlust mõjutama. Vaatame üle ka valehäbid seksis ja ütleme neile “EI!”.

Enda põneva karjääriloo avab Keila-Joa lossipreili Nele Dvorjaninov.

Foto: Erakogu

Hearts Fine Jewellery juveelimaja perenaisega räägime, miks teemandid on tüdrukute parimad sõbrad ja hea investeering.

Põnevatest persoonidest rääkides saame teada, kes on toidudisainer Maria Ader-Bailey. Tuntud muusik Sandra Vabarna räägib enesearengu olulisusest ja uutest väljakutsetest, innustades kõiki naisi paremale elule. Näitleja ja moelooja Karin Rask tunnistab, et elus peab nalja ja mängida saama ning avaldab teisedki elu kuldreeglid.

Kirjanik Eia Uus, avaliku elu tegelane Brigitte Susanne Hunt ja teisedki tuntud-armastatud näod võtavad kokku aasta 2021.

Foto: Galina Deinega

Oma suurele hirmule otsa vaatamisest on kogemusloo kirja pannud Buduaari turundusjuht Doris Kase, kes lasi ennast vabatahtlikult madudega pildistada.

Pühademeeleolus jagame ka häid nõuandeid, kuidas jõulukuuske ehtida ja pakume retseptina välja tuntud grillmeister Enn Tobrelutsu sütesteigi.

Foto: Erakogu

Kõik horoskoobi fännid võivad rõõmustada, sest aastalõpu Buduaaris on suur 2022. aasta horoskoop kui ka meeleolukas veinihoroskoop, mis aitab välja selgitada parima punaveini just sinu tähemärgile.

Särtsakatest naistest on värske ajakirja veergudel esindatud ka Anita Sibul, kes aitab tähelepanu juhtida kadedale sõbrannale ja ilusüstide kuninganna Marju Karin, kes räägib meile lähemalt oma kunstikogust.

See ja palju muud põnevat ootab Sind Buduaari säravas aastalõpunumbris!