PUHKA JA SÄRA uue südasuvise Buduaari seltsis!

Buduaar

Värske Buduaar pakub põnevat lugemist nii päikeselistel rannapäevadel kui soojadel suveõhtutel. Avasta põnevaid persoone, saa uusi teadmisi ja pane kõrva taha värskeimad ilu- ja moetrendid.

Südasuvise Buduaari kaaneloos räägib kaunis näitlejanna Ingrid Margus, kuidas elu võib ootamatult õigesse suunda juhatada, kui vaid usaldada – nii sai temast näitleja. Loe, millisest ametist unistas naine enne näitlejatööd ja õpi, kuidas olla enesekindlam.

Foto: Toomas Volkmann

„Ma ei kujuta elu ette ilma jasmiiniteeta,“ ütleb koolitaja ja seekordse iluankeedi külaline Epp Kärsin. Kuidas ta stressi maandab ja mis on tema ilu saladused?

Foto: Erakogu

Keset kuuma suve ei tohi unustada, kui oluline on lisaks nahale ka juuste kaitsmine päikese ja merevee eest. Kuidas seda teha, loe lähemalt ajakirjast.

Lisaks vaatame üle kerge suvemeigi trikid ja tuletame meelde, kuidas hoolitseda kaunite jalgade eest, et muretult paljaste varvastega suve nautida.

Kes meist ei ihkaks kaunist ja nooruslikku näonahka? Saladus selle saavutamiseks on lihtsamast lihtsam: näojooga! Õpime, kuidas seda teha.

Lisaks vaatame üle, millised soengud ja juuksevärvid kingivad noorusliku välimuse ja teeme selgeks, kuidas vabaneda tumedatest silmaalustest, et neid meigiga peitma ei peaks.

Loomulikult tutvume selle suve kuumimate rannariiete ja päikeseprillidega ning teeme selgeks, kuidas tasub kanda „koledate sandaalide“ trendi. Küsisime ka Eesti disaineritelt, millist moeeset nad kindlasti soovitavad sel suvel kanda.

Foto: Vida Press

Etiketiõpetaja Erika Kolbakov jagab häid soovitusi neile, kes on suvistesse pulmadesse minemas. Ohtralt stiiliinspiratsiooni pakuvad ka kirevad, pilkupüüdvad ja seksikad moeseeriad.

Suvepuhkuse kõrghetkel räägime psühholoogiga, kuidas nautida puhkust ilma töömõtteid mõlgutamata.

Kas teadsid, et suvi on parim aeg treeningutega taasalustamiseks? Jagame häid nippe, kuidas uuesti järje peale saada!

Südasuvises numbris jagavad enda lugu mitmed põnevad persoonid. Armastatud raadiohääl Lauri Hermann avaldab, mis on tema nooruslikkuse saladus. Karjääriloo räägib Eesti Amazonikogukonna kuningannaks pärjatud Egle Raadik.

Foto: Erakogu

Minu päeva rubriigis rändame New Yorki, kus ehtekunstnikust Anni Jürgenson oma päeva pildikeeles jagab. Minu maailma rubriigis on külas näitleja ja vaimsuse õpetaja Johann Urb.

Foto: Erakogu

Kas sina oled kuulnud viiest armastuse keelest? Saa teada, kuidas oma kallimat tema tähemärgi järgi armastada!

Lõbusas suvetestis selgub, kas sinus on kõige rohkem Anu Saagimit, Brigitte Susanne Hunti, Liina Pulgest või Kethi Uibomäge!

Kolumnistid Anita Sibul, Allan Keian ja Roland Tokko peatuvad sel korral kõik paarisuhte olulistel aspektidel.

Foto: Meisi Volt

Kodurubriigis ootab avastamist tekstiilikunstnik Rita Assori mustrite- ja valgusküllane kodu.