SÄTI ENNAST UUE Buduaariga tervislikult suvelainele!

Buduaar

Buduaari varasuvine number pakub rohkelt moe- ja ilualast inspiratsiooni ja kutsub avastama terviseteemasid, mis tõstavad sinu elukvaliteeti.  

Värske Buduaari kaanel särab lauljanna Eleryn Tiit, kelle tähelend sai alguse populaarsest saatest “Su nägu kõlab varsti tuttavalt.” Eleryn räägib olulistest otsustest ja oma sisetunde usaldamisest.

Foto: Maksim Toome

Kõik ilufännid võivad rõõmustada, sest Buduaari lemmikud ilutooted on selgunud ja värskest ajakirjast leiab põhjaliku ülevaate nendest kõige-kõigematest, mida soovitame ka sinul proovida.

Moefännidele on värskes ajakirjas varuks mitu suvist ja rõõmsat moeseeriat, mis pakuvad hulganisti inspiratsiooni. Lisaks näitab oma lemmikuid riidekomplekte moekunstnik Kristina Viirpalu ja muidugi vaatame ka üle suve moekaimad kleidid.

Foto: Maksim Toome

Nagu mainitud on varasuvise numbri üheks keskseks märksõnaks tervislikkus. Räägime nii looduslikest deodorantidest, päikesekreemi olulisusest, keskkonna- ja kehasõbralikest kangastest kui ka alternatiivsetest vahenditest päevade tarbeks. Lisaks teeme juttu toitumisest, millega saad oma vaimset tervist toetada.

Suve hakul räägib ideaalse figuuri saladustest treener Marlen Heldemeel. Hea seksuaalelu valguses jutustame avameelselt, mis on orgasmilõhe ja orgasmisurve.

Foto: Keir Rämson

Buduaari populaarses rubriigis “elu kuldreeglid” jagab nutikaid elutõdesid Anu Saagim. “Minu maailma” rubriigis on enda olulised väärtused ritta pannud muusik Egert Milder. “Minu päeva” rubriigis sõidame külla Pariisi, kus endine tippmodell Hedvig Maigre näitab pildikeeles, milline on tema elu maailma moepealinnas.

Foto: Erakogu

Inspireeriva karjääriloo räägib tippjuht ja Tallink Grupi juhatuse liige Piret Mürk-Dubout.

Kodurubriigis läheme külla Instagramis tuntust kogunud Kukkepere koju, kus noor pere on renoveeritud puumajja loonud tõeliselt hubase kodu. Lisaks räägib TV3 uudisteankur Ingrid Teesalu, kuidas ta avastas koroonaajal potipõllunduse rõõmud.. oma korteris!

Foto: Erakogu