SÕBRAKUU LADIES NIGHT üllatab magusa tegevuskavaga!

SÕBRAKUU LADIES NIGHT üllatab magusa tegevuskavaga!

Sõbrakuu Buduaar x Vapiano Ladies Night leiab aset Tartus Kvartali Vapianos 20. veebruaril ning Tallinnas Solarise Vapianos 21. veebruaril. Seekordsel sõbrannadepeol astuvad LIVE-muusikaga üles karismaatiline Carine Jessica Kostla, keda saadab klaveril Mathei Florea. Muretse valentinipäevajärgsetele üritustele piletid Tartusse ja Tallinnasse juba täna (kirjuta ladies@vapiano.ee), sest kohtade arv on piiratud!

Ladies Night kostitab külalisi kinkekotiga, mis peidab endas kingitusi Maiasmoka, Rimmeli, Vapiano, The Body Shop‘i jt. poolt. Naisi ootavadtervitusjook ja -amps ning šarmantne õhtujuht Juhan Krull Call Eventsist.

Veebruarikuu esinejad Carine Jessica Kostla ja Mathei Florea kohtusid esmakordselt kaheksa aastat tagasi, kui mõlemad tegid noorte muusikutena kaasa Nuku- ja Noorsooteatri muusikalis “High School Musical”- üks laulis ja teine mängis klaverit. Mõned aastad hiljem õppisid mõlemad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Praeguseks on Carinel omandatud magistrikraad ja Mathei on liikunud edasi end täiendama jazzklaveri erialale Berliini Jazz-instituuti. Hetkel on neil käsil ka ühine muusika kirjutamine. Loodetavasti saab loomisel olevat plaati kuulda juba enne selle aasta lõppu. Ladies Nightil tulevad esitusele tulevad tuntud poplood, mõni veidi džässiilikum kui teine ja ehk eksib ka mõni originaallugu nende sekka ära.

Õhtu kulmineerub suure õnneloosiga, kus kingitused on välja pannud Vapiano, Buduaar, Tradehouse, Max Factor, Rimmel, The Body Shop jpt. 

Piletihind Tartus 17,90 € ja Tallinnas 20 € .

Kohtumiseni 20.02 kell 19.00 Tartus ja 21.02 Tallinnas!

PS! Tutvu jaanuarikuu ürituste galeriidega SIIN.