SÕBRAPÄEVA parimad kingiideed

8 kommentaari
SÕBRAPÄEVA parimad kingiideed

Head kingitust, mis oleks sõbrapäeva eel üllatav ja ka hea hinnaga, on raske leida. Pakume sulle eriti vingeid tooteid, mida me ise hea meelega  kingiksime ning mis kindlasti ka sinu kallitele inimestele rõõmu valmistavad. Tegime kõikidele oma trükitoodetele paremad hinnad, kui nad poest ostes maksaksid.

Head kingitust, mis oleks sõbrapäeva eel üllatav ja ka hea hinnaga, on raske leida. Pakume sulle eriti vingeid tooteid, mida me ise hea meelega kingiksime ning mis kindlasti ka sinu kallitele inimestele rõõmu valmistavad. Tegime kõikidele oma trükitoodetele paremad hinnad, kui nad poest ostes maksaksid.

MEHELE
“Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht”

Teatavasti on mehi palju raskem oma tervise eest hoolitsema saada kui naisi. Buduaar kirjastas Ameerika eduka eestlannast koolitaja ja tervisenõustaja Helen Marie Loorentsi raamatu “Heaolu kiirtee”, mis on õhuke ja lihtne raamat, mis aitab prioriteedid paika panna ning rohkem tähelepanu oma isiklikule heaolule ja tervisele pöörata. See raamat on mõeldud eelkõige ületöötavatele juhtidele, aga oleme saanud väga palju häid sõnu ka vanematelt inimestelt, kes ütlevad, et lõpuks on turul üks terviseraamat, millest on kerge aru saada. Raamat maksab praegu Buduaari tellimislehel vaid 9,90 € (poes 15,90 €).

TÜTRELE VÕI TEISMELISELE SÕBRANNALE
Buduaar Teen Näoraamat

Öeldakse, et iga uus moehitt on unustatud vana trend. Buduaar TEEN Näoraamat toob tagasi vanad traditsioonid, kus sõbrad ja mälestus nendest on tähtsam kui hea internetiühendus ja arvuti.
Buduaar TEEN Näoraamatu kaante vahele mahuvad kõik tüdrukute parimad sõbrad ja kallimad inimesed, isegi lemmikõpetajad ja staarid. Täida ise ja anna sõpradele täitmiseks ning kogu kokku kõige põnevam info.
Näoraamat maksab Buduaari tellimislehel vaid 5,45 € (poes 5,95 €).

SÕBRANNALE
New York Times’i 2015. aasta menuraamat “Pärast”

Kes meist ei oleks kunagi olnud armunud valesse kutti. Ja kuigi me seda teame, et kutt on vale, ei suuda me ikka seda suhet lõpetada. Sellist deja vu momenti pakub sulle maailmas “50 halli varjundit” raamatu noorema õe tiitliga pärjatud Anna Toddi esimene romaan “Pärast” (ingl k “After”).
Raamatu filmiõigused on ostnud Paramount Pictures ja tänaseks on seda tõlgitud juba 30 riigis. Wattpadi sõbrad teavad ka seda, et romaanil on internetiversioonis üle miljardi lugeja. See raamat võib ajada sind nutma ja naerma, aga külmaks ei jäta see kedagi. Buduaari tellimislehel maksab hittraamat “Pärast” ainult 16,90 € (poes 19,90 €).

Lisaks pakume sõbrakuul superhinnaga kogu maailmas armastatud Jamie toiduajakirja aastatellimust

Sel aastal oma 10. sünnipäeva tähistav Buduaari ajakiri on sinu teejuht ilu-, moe- ja suhteteemadel. Pikenda tellimust või telli sisukaim naisteajakiri endale koju.

Kui vaevad pead, mida 10-15aastasele neiule kinkida, siis soodushinnaga Buduaar TEEN aastatellimus pakub talle kindlasti palju rõõmu.

Meie vanemaid raamatuid “Ma tulen” ja “Sünnikaardi saladused” saad nüüd osta eriti soodsalt.

Kõikide eelpool mainitud toodete tellimiseks kliki siia.

Ära ka ennast ära unusta! Bturg.ee on täis pakkumisi kaunitele kleitidele, kingadele, kottidele, millega sõbrapäeva eel end premeerida.

Buduaar.ee