SÜDASUVINE BUDUAAR: värsked trendid, rohkelt ostuideid ja armastust

Alanud suvi toob plusskraadide ja suvetuultega kaasa ka uue Buduaari ajakirja, mille kaante vahelt leiad omale suurepärase suvekaaslase nii randa, aeda kui ka terrassile!

Ajakirja kaanel on seekord särav ja andekas näitlejanna Kaisa Selde, kellega teeme juttu nii lavaelust, aiatöödest kui ka moemaailmast. 

Värske Buduaar on kohal ja toob sinuni suurimad trendid, põnevad ostuideed ning loomulikult kümneid huvitavaid inimesi, kel on sulle oma sõnum või hea mõte edasi anda.

Ajakirja kaanel on seekord särav ja andekas näitlejanna Kaisa Selde, kellega teeme juttu nii lavaelust, aiatöödest kui ka moemaailmast. 
 
Ajakirja vahel peidavad end ka sisukad iluleheküljed, kuhu oleme kokku kogunud Buduaari Lemmik 2017 iluhitid. Usu, nüüd on sul oluliselt lihtsam ilumaailmas orienteeruda! Lisaks uurime, millised tõhusaimad viisid tüütudest kehakarvadest vabanemiseks ning saame teada kui ohtilik on nahale päikesepõletus.
 
Lisaks räägib armastatud ilublogija Anna Elisabteh Kaljuvee avameelselt oma ilumurest ja enesekindluseröövlist- elust akne ning rosaatsega. Oma ilulemmikud seab ritta lauljanna Tuuli Rand aka Windy Beach.
 
Moelehekülgedel uurime seekord meestelt- kuidas neile hetkemoe trendid meeldivad ning tutvustame sulle hooaja stiilsemaid puuvilju, mida kõlbab ka kanda!
 
Suherubriigist saad lugeda sellest, miks tasuks (või ei tasuks) oma mees sotsiaalmeedias ära blokeerida, lisaks jagame suviselt kuumi seksinippe ning toome sinuni ka nõid Natsja mahuka suhtehoroskoobi!
 
Teeme ka tutvust põnevate reisisihtkohtadega nagu Dominikaan ja Amsterdam ning mitmete põnevate naistega.  Sealhulgas peagi 100ndat sünnipäeva tähitsava Lindaga ja 5 tuntud ent tundmatu eestlannaga, keda igapäevaselt Instagramis jägime.
  
Otseloomulikult toome sininui parimad shoppingupalad nii eesti kaubandusvõrgust kui maailma suurimatest netipoodest. Leiad sellest numbrist lausa 425 erinevat ostuideed.
 


Leia need ja paljud muud põnevad teemad uuest sügisesest Buduaari ajakirjast.

Lennukat suvel sulle, armas naine! 
Buduaar