SUPERPAKKUMINE! 365 retseptiga Jamie aastaraamat nüüd vaid 5 €

SUPERPAKKUMINE! 365 retseptiga Jamie aastaraamat nüüd vaid 5 €

Jamie AASTARAAMAT pakub sulle parimat osa 2014. aasta retseptidest ning toiduvalmistamise nippidest, mis pärinevad maailmakuulsa koka Jamie Oliveri, tema köögimeeskonna, Jamie ajakirja ja teiste maailma tuntud kokkade köögist. See väärikas, ligi 200-leheküljeline ajakirja formaadis aastaraamat leiab koha iga kodukoka ja toiduarmastaja köögis. NÜÜD müügil hinnaga 5 €.

Aastaraamat koosneb 365 retseptist ning garanteerib sulle tervislikke maitseelamusi igaks päevaks. Maailma ühe esikoka Jamie Oliveri ja tema loodud Jamie ajakirja üks olulisemaid väärtusi on inimeste toiduteadlikkuse tõstmine ja rõhu asetamine sellele, et me toituksime tervislikult ja tarbiksime rohkem kodu lähedal kasvavat toitu. Kõik Jamie ajakirja retseptid koosnevad komponentidest, mis on võimalikult looduslähedased, tervislikud ja puhtad. 

Jamie ajakiri on kõige mahukam, sisukam ja tervislikum toiduajakiri Eestis. Iga ajakirjanumber sisaldab vähemalt 116 lehekülge, sealhulgas vähemalt 100 retsepti ja toiduvalmistamise nippi, huvitavaid reisilugusid, mille keskmes on hea söök, ning tutvustab ka kohalikke hea söögi ja joogi meistreid ning nautijaid.

Telli SIIT! Aastaraamat saadetakse kõikidele tellijatele postiga koju!
Vaata lisa Jamie kodulehelt SIIT ja Jamie ajakirja FB lehelt!