SUUR AASTALÕPUPIDU Butterfly Lounges

Buduaar

Buduaari suur aastalõpupidu Butterfly Lounge’is 9. detsembril!

Sel aasta viimasel üritusel on külalistel võimalus õhtut alustada Hearts Kunstigaleriis aadressil Uus tn 7. Kogunemine toimub kell 18.45. Kell 19.00 tutvustab kunstinäitust „Power of Woman“ Heartsi galerist ja kunstiekspert Anne Lillioja. Grupinäitusel on väljas 5 erineva riigi – Ukraina, Läti, Valgevene, Iraani ja Eesti naiskunstnike tööd. Elegantsest miniatüürist monumentaalse vormini. Monokroomsest unelemisest ekspressiivsete värviplahvatusteni.

Peale näitusega tutvumist liigume Butterfly Lounge’i, kus algab programm kell 19.30.

Igale külalisele tervitusjook *Brilla Prosecco Rosato ja kingikott!
*Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Üles astuvad:
·  Jana Sandberg – naine, kes on elanud üle surmalähedase kogemuse. Ta on inspiratsiooniks kõige võimalikkusest. Jana uurib noorenemise potentsiaali ja aitab nii meeleliselt kui kehaliselt ilu säilitada https://biome.ee/
·  Monika Kähr – ema, ettevõtja, enesearengu ja ehtefänn. Monika töötas pikalt Telias personalijuhina. Peale laste sündi tegi elus täieliku kannapöörde ja asutas ehtebrändi Monafi www.monafi.ee, mis on oma lühikese tegutsemisajaga võitnud juba paljude naiste südamed. Buduaari üritusel jagab Monika oma lugu. Mis pani teda tegema oma elus nii suurt muutust? Millised on olnud suurimad taipamised sel teekonnal? Kuidas saada endas selgust, millist elu sa päriselt elada tahad?
·   Helen Merila – parfüümiekspert AS Sirowa „Parfüüm: nähtamatu aksessuaari saladused“
·   Helen Randmets – laulja „Tahtejõust eneseteostuseni“

Julia Aiste Luxury Design ja Bon Bon Lingerie + QLR Disain peaehete moeshow.

Esineb Stefan.

Auhindade loosimine.

Piletid Piletilevist! Pileteid saab soetada üritusele eelneva päeva (08.12) kella 23.59-ni. Palume piletite ostjatel kindlasti broneerida laud [email protected] hiljemalt 08.12.

 

Kontrollitud avalikus ruumis toimuvates tegevustes peavad COVID tõendi vaktsineerituse või  läbipõdemise kohta esitama kõik inimesed alates 18. eluaastast. Tõendi peavad esitama ka 12-17-aastased (alates 15.11.2021 noored, kes jäävad vanusevahemikku 12 aastat ja kolm kuud kuni 17), kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul:
kehtiv vaktsineerimispass või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend.