SUUR GALERII! BUDUAARI TURG LIVE Lõunakeskuses 2.04

SUUR GALERII! BUDUAARI TURG LIVE Lõunakeskuses 2.04

Buduaari turg LIVE toimus Lõunakeskuses laupäeval, 2. aprillil ning Tartu suurimas ja mugavaimas keskuses sai näha enneolematut ostupidu.

Toimus suur kevadshopping, terve liuvälja ala oli täis uute ja kasutatud kaupade müüjaid, lisaks sai turgutust heast kohvist, maitsvatest küpsetistest ja koju kaasa osta ülimaitsvaid lihatooteid. Ei puudunud ka ilutooted ja aksessuaarid.

Kauplejate ning shoppajate meeleolu hoidis üleval buduaaritaride lemmik Ženja FokinSuu tegi magusaks Baileys ja pakivedu korraldas DPD.

Tuju hoidis üleval klubi Vabank, kus toimus laupäeva õhtul ka turu ametlik afterparty. Lõunakeskuse küttis kuumaks FC Elva tantsutrupp. Living Models tuli turu ajaks Lõunakeskusesse modelliotsingule. Lõunakeskuse kauplused tegid turupäeval uskumatult häid pakkumisi.

Buduaari turg LIVE aitas taas kord kasuperesid! Toetame kasuperede lapsi ja kohale tulid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Vaata meeleolukat turu galeriid! Fotod: Rein Leib

Järgmine kevadturg toimub 16.04 Rakvere Põhjakeskuses!