SUUR GALERII! Buduaari turg LIVE Tallinnas 19.-20.09

SUUR GALERII! Buduaari turg LIVE Tallinnas 19.-20.09

Buduaari turg LIVE Tallinnas avati sel sügisel esmaskordselt mahukas Saku Suurhallis. Pealinna suurimal kauplejate ostupeol osales üle 300 müüja, kelle seas võis kohata palju tuntud nägusid, oma loominguga oli väljas Eesti disainerite koorekiht ning sügisgarderoobi täiendust pakkusid paljud firmad. 

Buduaari turg LIVE Tallinnas avati sel sügisel esmaskordselt mahukas Saku Suurhallis. Pealinna suurimal kauplejate ostupeol osales üle 300 müüja, kelle seas võis  kohata palju tuntud nägusid, oma loominguga oli väljas Eesti disainerite koorekiht ning sügisgarderoobi täiendust pakkusid paljud firmad. 

Külalisi kostitas nii reedel kui laupäeval koorene Baileys liköör.

Ööklubi Venus Club kaunid tantsijannad ja DJ andsid ostupeole õige hoo. Venuses toimus ka Tallinna turu afterparty – müüjad ja VIP kutse omanikud said sisse tasuta ning ostjad turutempli ettenäitamisel poole hinnaga.

Moeshowl sai näha Donna Nordica ja Garderoob.net sügismoodi ning kõiki esemeid sai kohe ka osta. Modellideks olid kaunid DanceLife Tantsustuudio tüdrukud, kes hiljem ka oma tantsuoskust näitasid kui Flora Dance Team tantsijad. 

Kassiomanikke rõõmustas Gourmet Perle ja Gourmet Gold, kelle boksis võis võita gurmeerestorani õhtusöögi.

Stiilne ja särtsakas moeguru, päevajuht Ženja Fokin uuris nii müüjate kui külastajete käest, kas nemad ikka saadavad oma pakke Itella SmartPostiga? Aga kas nad ka teavad, mis värvi on SmartPOST postkastid? Õigesti vastajad said auhinnaks ilusa sinise vihmavarju.

 

Buduaari turul sai teha ka head – kogusime riideid, jalanõusid ja palju muud MTÜ-le Igale Lapsele Pere, kelle kaudu annetused jõuavad peredeni, kus sirgub kasulaps.

Turu meediapartner oli Uuno raadio

Vaata PILDIGALERIIST, kes käisid turul ja mida müüdi!

Vaata ka VIDEOT! Autor Loore Jaanson

 

Laupäeval, 27.09 Buduaari turg LIVE Tartu Kaubamajas!

 Video: Loore Jaanson