TARTU BUDUAARI TURUL teevad need ettevõtted sinu jaoks shopingu põnevaks!

TARTU BUDUAARI TURUL teevad need ettevõtted sinu jaoks shopingu põnevaks!

Tartu Buduaari turg LIVE Tartu Kaubamajas sel laupäeval, 15. septembril, on oodatud ostupidu, kuhu on müüma tulemas suur hulk eraisikuid, kes tühjendavad oma riidekappe, ja firmasid, kes toovad turule oma parimad pakkumised. Vaata, millised ettevõtted on tulemas turule ja tule šoppama Tartu Kaubamajja.

Turg on avatud laupäeval kl 10-18. NB! Osalevate firmade nimekiri täieneb jooksvalt!

DPD

Kui tahad olla kindel, et sinu pakk jõuaks kohale kähku ning turvaliselt – kasuta DPD-d! Turul toimuvad erinevad mängud ning jagatakse sooduskoodikaarte.

Somersby

Kes siis Somersby’d ei tea? See maitsev siider ei jäta mitte kedagi külmaks! UUDIS! Nüüd saadaval ka alkoholivabana!

Igale Lapsele Pere MTÜ (heategevus)

MTÜ Igale Lapsele Pere on loodud, et toetada, tugevdada ja säilitada vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud laste turvalisus, heaolu ja inimväärikus.

Delikatess Food OÜ

Delikatess Food kaubamärgiga tooted on tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest. Ettevõte toodab menukat eestimaist suitsutatud juustupatsi! Kes teadis, et juustu söömine nii lõbus saab olla? Pealegi nii maitsev!

Cellbes

Cellbes on seni tegutsenud Soomes, Norras ja Taanis ning on nüüd lõpuks laiendanud oma tegevust ka Eestisse! Kindel värk, et saab kapitäie tervele perele! 

Laste Maa&Ilm

Laste Maa&Ilm on Eesti asi! Eestis toodetud laste asjad on kvaliteetsed, ilusad ja mis peamine – tootjateks on inimesed meie endi seast. Kes teab veel paremini, mis on Eesti lapsele parim, kui mitte meie endi emmed ja issid, kes valmistavad laste rõivaid, mänguasju, maiustusi ja aksessuaare.

Bodyfood OÜ

BodyFood puhul on tegemist toidupulbritega, mida on rikastatud hulgaliselt seemnete, teraviljade, marjapulbrite, ravimtaimede ja muude kasulike koostisainetega ning mille eesmärgiks on toetada igapäevaselt sinu organismi.

Apoio C MTÜ

Hispaaniast hooajalised aed-ja puuviljad, konserveeritud aia- ja meresaadused, lambajuustud ja vinnutatud lihatooted, kuivainete, mahlade, mooside ning oliiviõlidega.

Söödi Karn OÜ

Lihasõbra unistus – firma tegeleb suitsuliha, linnuliha, konservide ja pasteedi valmistamisega.

Aver Baltic OÜ

Megamaitsev suitsukala, mida lihtsalt peab proovima! 

Skyward Project OÜ

Sukamuster.eu moto on, et iga naine on eriline ning iga naine väärib vähemalt ühte mustrilist sukapaari oma sukasahtlis.

Soodsad Sussid MTÜ

Jalanõud kogu perele – nii värvilised, sädelevad kui ka tagasihoidlikud ning mugavad. Leia endale ja kaaslasele paar Buduaari turult!

K & G

Kui ka sina soovid stiilne ning seksikas välja näha, siis külasta laupäeval Buduaari turgu või vaata Facebooki lehte SIIN.

Svelia OÜ

Põhitegevuseks on kellade ja ehete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes.

Dolostar OÜ

Ehted, mis panevad silmad särama.

Scarfinista

Nimi Scarfinista ühendab endas armastust sallide ja moe ning imetlust teiste maade stiilide vastu. Kvaliteetsed rätid ja sallid püsivad kaunid pikka aega.

Avon

Avonil on sel aastal vahva fotosein, mille ümbrikud sisaldavad endas erinevaid auhindu külastajatele. Toimub ka uute toodete tutvustamine.

Olla sõnumiga käevõrud

Olla ehted kannavad sõnumeid, mis inspireerivad, motiveerivad või iseloomustavad oma kandjat. Kaelaehted, mis on ilusad ja kannavad sõnumit, mis aitaks kandjal meeles pidada, et vahel on vaja hingata ja mõni asi lihtsalt juhtub.

WOXOW OÜ

Isikupärased ehted ootavad sind…

Lust Eesti OÜ

Seks on lust ning iga naine on jumalanna. Millest jutt? Tule turule ja tutvu oma silmaga!

BSD By Sirka Design

Kõik riided on valmistatud hoole ja armastusega, tooted on omanäolised ning eristuvad massist. PS! Turul on tulemas ka moe-show.