TELLI BUDUAAR koju! Kaasa tuleb väärt kingitus!

3 kommentaari
TELLI BUDUAAR koju! Kaasa tuleb väärt kingitus!

Kas sinul on Buduaari ajakiri juba tellitud? Praegu on hea aeg aastatellimuse tegemiseks, sest saad TASUTA kaasa hittraamatu “Heaolu kiirtee”.

Ameerikas elav eestlannast tervisearendaja Helen Marie Loorentsi raamat „Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” on pühendatud kõigile kiire elutempoga tegusatele inimestele maailmas, kellel on elu üle pea kasvanud ja kes otsivad vahendit, kuidas parandada oma tervist ja elukvaliteeti. 
See raamat on teile abiks mis tahes küsimuses, olgu selleks siis tasakaalu leidmine töö ja eraelu vahel, stressi vähendamine, energiataseme ja produktiivsuse tõstmine, kaalu kontrolli all hoidmine või – mis kõige olulisem – heade suhete ja armastuse toomine oma ellu. 

Juunis ilmub uus 316-leheküljeline Buduaari suvenumber, millega sisustad oma rannapuhkuse ja ka vihmased suvepäevad. See mahukas ja sisukas ajakiri jõuab nüüd tellides ka sinu postkasti koos kingitusega. Suvenumber toob sinuni kuumimad ilu-, moe-, tervise- ja suhteuudised. 316 lk naiste elustiili!

Buduaari ajakiri ilmub neli korda aastas. Ajakirja aastatellimus maksab 13,90 eurot (poest ostes 19,80 €).

Tellides ajakirja enne 27. maid, saad tellimusega TASUTA kaasa raamatu “Heaolu kiirtee”

Tellimuse saad vormistada siin. Pakkumine kehtib kuni 27.05.2016

Rõõmsalt suvele vastu!
Buduaar