Uuenenud Buduaar.ee toob põnevat meelelahutust

Uuenenud Buduaar.ee toob põnevat meelelahutust
Krõõt Tarkmeel

Kindlasti oled juba märganud, et buduaar.ee naiste meelelahutuskeskkond on saanud uue näo. Lisaks uuele välimusele on muutunud ka sisu. Millised on meie kõige põnevamad uue aasta projektid, mis algavad jaanuaris ja millel tasub silma peal hoida?

”Ilusaks sündinud”
Kui oled ilu- ja moehuviline, siis tasub jälgida meie uut videokanalit ”Ilusaks sündinud”, kus storyteller Aveli Jänes toob videopildis sinuni värskemad ilu- ja elustiilitrendid. Aveli, kes on meile kõikidele armsaks saanud naistesaate ”Hooaeg” saatejuhina, hakkab vähemalt korra nädalas uusi videopostitusi tegema, ning iga episood on erineval teemal. Käime külas põnevatel inimestel, tutvume uute toodete, teenuste ja brändidega ning mõnikord teeme ka põnevaid eksperimente.

Foto: Krõõt Tarkmeel

”Marissa suhtesaladused”
Marissa on TV3 ekraanilt tuntud hüpnotisöör ja terapeut, kes naudib suhete teemal nõu andmist ja on aastate jooksul paljusid inimesi aidanud. Suhted ümbritsevad meid igal pool, aga mida teha siis, kui midagi ei toimi? Kui suhe kaaslasega ”pole päris see”, kui seksuaalelus pole kirge, kui enda mahategemine ja motivatsioonipuudus on igapäevased kaaslased. Lihtne aga sügavate sammudega suhete ABC ootab sind igal nädalal Buduaaris. PS! Ootame rõõmuga su küsimusi meilile maris@hüpnoos.ee. Parimatele neist vastame otse saates.

”Minu uus elu”
Iga päev võib olla sinu uue elu esimene päev! Senisest pisut teistsuguse elurežiimiga teeb algust ka armastatud laulja ja saatejuht Kethi Uibomägi. Selles on talle toeks Eesti kvaliteetseim spordiklubide kett Golden Club, aga ka mitmed teised oma ala eksperdid. Miks Kethi seda muutust vajab ja millised muutused ootavad kaunitari eratreeneri ja toitumisnõustaja käe all, seda saad näha juba jaanuari keskel alustavas Buduaari uues kanalis ”Minu uus elu”.

Professionaalse astroloogi nõuanded
Austraalias ja Inglismaal astroloogiat õppinud tunnustatud astroloogide liidu astroloog Triin Tobber jagab igaks nädalaks oma nõuandeid, mis elu minu lihtsamaks ja õnnelikumaks muudavad. Millised on selle nädala ohud ja võimalused ning mida teha või tegemata jätta just sel nädalal, saad teada Triin Tobberi astroloogilisest prognoosist.

Kohtume Buduaar.ee meelelahutuslehel!

Sarnased artiklid