UUS BUDUAAR TEEN ON KOHAL! Millest kirjutab jaanuar-veebruar number?

UUS BUDUAAR TEEN ON KOHAL! Millest kirjutab jaanuar-veebruar number?

Jõulud ja aastavahetus on kohe-kohe selja taga ning peagi võime pilgud kevadesse suunata. Enne veel aga naudime jaanuari ning veebruari talvevõlusid. Peagi poelettidele ja kodudesse jõudev Buduaar TEEN jaanuar-veebruar number piilub juba sõbrapäeva suunas ning sealjuures kutsub kõiki üles seadma sihte ja unistusi uueks aastaks!

Meie jaanuar-veebruar TEEN kaanestaariks on alati positiivne ja äärmiselt lahe Mikk Mäe, kellel hiljuti tuli välja oma esimene album. Buduaar TEEN käis Mikuga varakult sõbrapäevakohtingul, et siis uurida, kuidas noormehel peale kahte suurt teleprojekti elu läheb. Loe lähemalt artiklist, mida Mikk elust arvab ja millega tegeleb igapäevaselt.

Sõbrapäevast ning tähtsatest sõpradest pajatavad meile Liis Lemsalu, Artjom Savitski, Kristel Aaslaid, Laura Remmel, Gertu Pabbo, Grete Klein, Tuuli Rand ning Helen Adamson. Oma meeldejäävatest esimestest räägib Buduaar TEENile ekstravagantne laulja ja laulukirjutaja Robin Juhkental. Stiilispikker piilus aga äärmiselt moeteadliku Taylor Swifti garderoobi ja ühtlasi otsis välja, milliseid stiiliapse tuleks teismeeas vältida. Samuti panime kirja kuus ennekuulmatut fakti Ott Leplandi kohta ning uurisime, kes on Shawn Mendes tegelikult!

Buduaar TEEN käis ja kohtus ka Isac Elliotiga ning koos täitsime megalahedat Näoraamatut, kuhu Isac pani teiste seas kirja paar senikuulmatut saladust. Unistuste ametiks kujunes seekord DJ ja avalikkusele tuntud Merimell pajatas antud ameti telgitagustest.

Ilumaailmas uurisime, kuidas luua täiuslikku kulmukaart, millist meiki kanda igapäevaselt koolis, mis tooted on BB- ja CC-kreemid ning kuidas õppida Youtube’is lihtsasti selgeks jumestamise ABC.

Juba varakult otsisime välja sõbrapäevaks DIY kingiideed ning suus sulava koogiretsepti. Muidugi ei puudu meie uue numbri vahelt põnevate tulemustega testid, lahedate kuttide Isac Ellioti ja Mikk Mäe postrid, kasulikud kupongid, eriti täpne horoskoop ja meie kõigi lemmik – fännigalerii!

Nüüd aga lugemislainele!

Vägevat ja teguderohket uut aastat Buduaar TEENi seltsis!

Sinu Buduaar TEEN