UUS KEVAD, UUS SINA! VÄRSKE BUDUAAR julgustab jääma iseendaks

Buduaar

Värske Buduaari kaanel on rahvusvaheliselt kõrge lennuga meigikunstnik Paul Holmberg, kes otsustas Buduaari kaaneloo tarvis kehastuda talle hingelähedaseks drag queeniks. Paul räägib avameelselt Londoni konkurentsirohke meigimaailma telgitagustest, raskest läbipõlemisest, sooneutraalsusest ja sellest, kes on drag queen tegelikult.

Foto: Virge Viertek

Oma esimese intervjuu annab TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur, kes avab karjääri tagamaid ja räägib, kuidas ta pisipoja kõrvalt TV3 grupi tegevjuhi rolli maandus. Oma elust ja väärtustest jutustab ka Šveitsis elav Eesti tippkokk ja õppejõud Rando Kauge, kes jalgpallurikarjääri toitlustuse vastu vahetas.

Foto: TV3

Muidugi ei saa üks kevadine ajakiri ilma kasulike ilu- ja moelugudeta. Teeme selgeks, kuidas oma nägu kõige tõhusamalt puhastada ja räägime, miks peaks kauni naha nimel Korea naistelt eeskuju võtma. Oma ilusaladusi jagab meiega lauljanna Synne Valtri, kes ütleb muuhulgas, et võitleb stressi vastu positiivse ellusuhtumisega.

Kevadilmade lummuses vaatame üle, millised mantlid ja tossud sel hooajal kõige trendikamad on ja heidame pilgu suurele kevadvärvide ülevaatele. Kui sina ei ole veel jooksmise usku, siis räägime üle, miks tasub oma tervisesse investeerida ja murede eest põgeneda just joostes.

Foto: Vida Press

Iluhuviliste jaoks oleme välja toonud ka must have kevadised ilutooted, et oma nahka hellalt kohelda ja päikesekiirte eest kaitsta. Vaatame ka üle, miks mineraalkosmeetika nõnda populaarne on.

Kindlasti on sul sõpru, kelle juured ei ole Eestist.. Selles numbris jutustavad oma võõramaisest päritolust tuntud persoonid. Kaks eestlannat räägivad aga koroona kiuste armastuse leidmise loo.

Foto: Ardo Kaljuvee

Kui armastad ilusaid asju koguda, siis samastud kindlasti loovhing Helene Vetikuga, kes demonstreerib meile oma uhket päikeseprillikogu. “Minu päeva” rubriigis tervitab meid seekord endine tippvõimleja Janika Mölder, kelle elu on viinud Torontosse.

Foto: Erakogu

Särtsakad kolumnistid pakuvad mõtteainet ja kisuvad muige suule. Liina Pulges arutleb, kas südamesõbrannad on tõesti olemas või on see kõigest sõnakõlks. Tuntud suunamudija Anita Sibul jagab vürtsikaid näpunäiteid mida öelda neile, kes ei hinda naiselikku naist.

Foto: Meisi Volt

Iseenda naisenergia saad proovile panna suures testis, mis aitab kaasa ideaalmehe leidmisele. Reisihuvilistele jagame näpunäiteid, kuidas veeta puhkus luksuslikus villas sentigi kulutamata.

“Kõike ei saa rahas mõõta,” ütleb tippkokk Angelica Udeküll, kes jagab lugejatege ka teisi elu olulisi kuldreegleid.

Foto: Toomas Tuul

Oma luksusliku Vanalinna korteri uksed avab meile armastatud moekunstnik Kristina Viirpalu.

See ja palju muud ootab sind värskes Buduaaris.