VÄLJA MÜÜDUD! Vapiano ja Buduaari Ladies Night PÖFF Special 19.11

VÄLJA MÜÜDUD! Vapiano ja Buduaari Ladies Night PÖFF Special 19.11

Vapiano ja Buduaari üritustesarja Ladies Night + PÖFFi Special ootab Sind ja Sinu sõpru meeleolukale naisteõhtule, millele järgneb põnev PÖFFi filmiseanss Apollo kinos, kus vaadatakse filmi “Homaar”.

Naudime Vapiano suurepärast toitu, kihisevaid üllatusi, head meelelahutust ja mõnusat seltskonda ning jätkame toredat õhtut koos sõbrannadega PÖFFi kinoelamust nautides filmiga “Homaar”. Kujutage ette maailma, kus vallaliseks olemine pole võimalik? Osades Colin Farrell, Rachel Weisz jt.

Iga külaline saab kaasa eriti ekslusiivse iluüllatusi täis Ladies Night kingikoti, kust võib leida ka Vapiano värske pasta ja vahuveini. Iluüllatused on välja pannud JOIK, PalmersTahe juuksehooldus, Devoted Supermodel in a Bottle ja Dior. Õnneloosis leiavad uue omaniku kinkekotid, kust võib leida:

  • Palmers kehahooldustooted
  • Shiseido EVER BLOOM parfüümi 
  • Artemis of Switzerland ööseerumi
  • Dior J’adore Touch parfüümi
  • Dior J’adore parfüümi
  • JOIK sidruni & vanilje kehahooldustooted

Lisaks on õnneloosis taas magusad auhinnad Vapianolt ja Buduaarilt.

PILETID VÄLJA MÜÜDUD! Tavapileti hind on 12.50 €, mis sisaldab tervitusjooki ja head-paremat Vapiano menüüst pileti hinna väärtuse ulatuses. Ladies Night pilet koos PÖFFi kinoelamusega maksab 20 € ning see tagab kõigele eelnimetatule ka sissepääsu PÖFFi kinoseansile.

BRONEERI DETSEMBRIKS KOHT JUBA TÄNA! Kui soovid osa võtta Ladies Night õhtust 17. detsembril, siis broneeri laud juba täna! Osta pilet Vapiano restoranist või broneeri laud ladies@vapiano.ee.