VÄRSKE BUDUAAR: Sügis on edu-, moe-, õnne- ja puhkuseaeg!

VÄRSKE BUDUAAR: Sügis on edu-, moe-, õnne- ja puhkuseaeg!

Käesolevasse numbrisse oleme kokku kogunud hulgaliselt inspireerivaid lugusid Eesti naistelt nii siin- kui sealpool maakera. „Olen aru saanud, et karta ja põdeda pole mõtet, mida hirmsat siis ikka juhtuda saab. Ja kui juhtubki, on see kas emotsioon või kogemus või mõlemad. Väga oluline on mitte lihtsalt hingata, vaid olla tõeliselt elus,” teatab kaaneloos kuldsed sõnad kaanestaar Jana Hallas. 

Kas oled mõelnud kunagi nii, et alanud sügiskuud on hoopis ideaalsed puhkusekuud? Tegemist on ühe üdini nautlemiseks mõeldud aastaajaga, mil on palju lihtsam leida aega iseendale kasvõi selleks, et lugeda läbi Buduaari ajakirja uus number!

Käesolevasse numbrisse oleme kokku kogunud hulgaliselt inspireerivaid lugusid Eesti naistelt nii siin- kui sealpool maakera. „Olen aru saanud, et karta ja põdeda pole mõtet, mida hirmsat siis ikka juhtuda saab. Ja kui juhtubki, on see kas emotsioon või kogemus või mõlemad. Väga oluline on mitte lihtsalt hingata, vaid olla tõeliselt elus,” teatab kaaneloos kuldsed sõnad kaanestaar Jana Hallas. Tõepoolest, tegelikult võidame me nii või naa!

 

Viimast tõestavad ka kaheksa tublit naist, kes said üheksa kuu järel korraga nii emaks kui ka ärinaiseks. Muutes oma hobid ja huvid tööks ning saades nüüd järjest edukamaks nii siin- kui sealpool maakera, sest arusaam, et tööd võib teha vaid konditsioneeritud kontoris ülemuse kurja pilgu all, on iganenud. Uue aja edulood sünnivad hoopis kontorist väljas – internetis. Viimane on muutunud niivõrd tulutoovaks, et aina rohkem inimesi otsustab kontoritööst püsivalt loobuda ning ise oma aja peremeheks saada. Teiste seas räägib oma loo ka eestlanna Tene Sommer, kellel on blogist välja kasvanud projekt, mis turustab nii Hispaanias kui ka Eestis orgaanilisi tervisetooteid.

 

Seda, et kui sa teed midagi väga hästi ja paned sellesse ka oma südame, on võimalik ka Eestis maailma tippu jõuda, kinnitab ärinaine Ewe Riistop, kes on suutnud väikesest Eestist teha kõige edukama Itaalia ehtebrändi edasimüüja kogu maailmas. Pole saladus, et neile, kes palju teevad ja palju jõuavad, pole võõras ka tänapäeva moehaigus – stress. Meie vaatame seekord aga seda, kuidas sellest haigusest kasu lõigata!

   

Kuidas aga edu oma hoovile veel kiiremini meelitada, anname nõu läbi kuulsa elujuhtimisstrateegia ehk transurfing’u, mis annab võimu korda saata ka võimatut. Alustuseks polegi vaja muud kui proovida mitte mõelda, et „see tuleb raske” või „selleks kulub mul kaua aega” ning uskuda tulemusse ilma mingisuguste kahtlusteta. Lubame sulle, et imed hakkavad juhtuma, kui võtad käsile sügavale juurdunud käitumismustrite muutmise (khm… „ma ei saa sellega hakkama!”). Saad ikka küll! Põhiline on juba täna alustada ning mitte jääda ootama õiget aega, sest seda ei tule kunagi. Selle tõestuseks räägib meile oma loo Good Mood Foodi asutaja Kati Mäekallas.

   

Loomulikult ei puudu meie sügisnumbrist ka ilu- ja moeteemad, mida seekord sai eriti rohkesti! Lisaks kaunitele moeseeriatele ning lugematutele ilu- ja moenippidele oleme just sinu jaoks kokku pannud üle saja shopinguidee ning trendileiu! Ja seda ikka selleks, et aidata sul välja valida meie kaubandusvõrgustiku eredaimad pärlid.

 

 

Osta värske ajakirjanumber poest või telli e-ajakirjana (2,99 € ) oma nutiseadmesse SIIT.

Buduaar.ee