VÄRSKE Buduaariga inspireeritult sügisesse!

Buduaar

Buduaari sügisnumber toob sinuni säravad persoonid ja lennukad ideed, mille seltsis inspireeritult uut hooaega tervitada. Rahatarkus, eneseareng ja silmailu on vaid mõned märksõnad, mis uut numbrit iseloomustavad!

Kaanel särab kaunis multitalent Kethi Uibomägi, kes jagab avameelselt võitlust keeruliste seljaprobleemidega ja räägib uutest väljakutsetest, rahatarkusest ning kooselust maagiga.

Foto: Kristiin Kõosalu

Moefännidel on põhjust rõõmustada, sest ajakirjast leiab suure sügistrendide ülevaate ning lisaks ka armastatud Eesti disainerite moeloome parimad palad. Stiilsed sügiskomplektid, siit me tuleme!

Ka ilufännidele on rõõmsaid uudiseid – värskes ajakirjas on ka ülevaade sügise kuumimatest ilutrendidest. Ehk on aeg oma ilule vürtsi lisada?

Foto: Vida Press

Kes ütles, et laste kõrvalt ei saa karjääri teha? Naisena tipus rubriigis on seekord Fontese juhtivkonsultant Kadri Sooberg-Aettik, kes on lausa viie lapse ema ja lisaks ka hinnatud koolitaja.

Foto: Adele Tölpt

Sügisnumbri kodulugu lennutab otse päikeselisse Floridasse, kus luksusliku villa ukse avab endine seitsmevõistleja Grete Griffin koos jalgpallurist kaasa Robert Griffiniga. Aasta tagasi valminud villast ei puudu ka korvpallisaal ja suur välibassein.

Foto: Erakogu

Olulistel terviseteemadel õpetame tegema hingamisharjutusi, mis stressi leevendavad; juhime tähelepanu, miks peaks toidupoes tähelepanelikumalt kaupa valima ja avame salapärase tantralaeka! Kas teadsid, et tantra hõlmab palju rohkemat kui seks?

Foto: 123rf

Sügisele kui uuele algusele sobilikult keskendume ka enesearengule. Õpime eesmärke seadma, õigesti mõtlema ja saame paremateks enesejuhtideks! Vähem oluline pole ka rahatarkus – räägime, kuidas nutikalt säästa.

„Keha ja vaim pole kunagi lahus,“ jagab olulisi tõdemusi ja hetki elust muusik Kristjan Kasearu.

Foto: Erakogu

Elu kuldreeglid on kirja pannud Kristina Šmigun-Vähi, poliitik, kahekordne olümpiavõitja ja maailmameister murdmaasuusatamises. „See, kuidas enda elu elad, on sinu otsus. Minu soovitus on teha see valik teadlikult,“ jagab ta head nõu.

Miks minna reisile beebiga ja veel koroonaajal? Sellest räägib perekond Kink, kelle Instagram @thekinkstagram rohkelt huvitavaid muljeid ja reisiinspiratsiooni pakub. Väärt rännusoovitusi ja -sihtkohti jagab ka fotograaf Ardo Kaljuvee, kelle seiklustele saab pilgu heita kontol @paradisetravelgram.

See ja palju muud põnevat värskes Buduaaris!

NB: Tegu on septembri- ja oktoobrikuu ajakirjaga. Uue numbri leiad kõigist hästivarustatud poodidest.

Hakka ka meie aastatellijaks ja saad novembri-detsembri jõulunumbri endale juba postkasti!