Enni tõehetk: mulle on seksi eest raha pakutud ja olen oma välimust ära kasutanud!

Enni tõehetk: mulle on seksi eest raha pakutud ja olen oma välimust ära kasutanud!

Buduaari pihitoolis on Enni, kes avaldab, et tal on olnud toitumishäireid. Lisaks tunnistab ta, et on tohutult armukade inimene ja talle on pakutud osaleda grupiseksis. Soovid Enni kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Enni, kes avaldab, et tal on olnud toitumishäireid. Lisaks tunnistab ta, et on tohutult armukade inimene ja talle on pakutud osalemist grupiseksis. Soovid Enni kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi:
Pennyr0yaltea
Ees – ja perekonnanimi: Enni Koemets
Vanus: 19
Elukoht: Valga-Pärnu-Räpina
Pereseis: Hõivatud kalli noormehega
Kool/töökoht: Räpina Aianduskool, viimane kursus
Kuidas avastasid Buduaari: Sattusin kogemata peale internetis
Kaua oled buduaarikas olnud: Alates 10. september 2009
Iseloomusta end 3 sõnaga: Usaldusväärne, ainulaadne, meeldejääv
Miks osaled Buduaari tõehetkes? Kui satuvad õiged küsimused, siis see tõehetk võib osutada üheks huvitavamaks. Elan põnevat ja kirevat elu. Ja muidugi enda proovilepanemiseks. Ootan põnevusega mängu.

Enni tõehetke küsimused:

1. Kas oled teinud oma välimuse parandamiseks midagi, mida tagantjärgi kahetsed?

JAH, ikka olen. Mis naine siis ei oleks? See pole küll midagi suurt, kuid kahetsen seda siiani… Värvisin juuksed heledatest tumedaks, õigemini mustaks. Alguses tundus võõras, kuid nädala pärast olin juba harjunud. Nüüd üritan neid välja kasvatada, et hiljem saavutada loomulikele juustele samasugust värvitulemust nagu oli varem.

2. Kas su kallimal on mõni kiiks, mida sa häbened?
JAH. Neid on päris mitu. Ma ei ütleks, et need on negatiivsed kiiksud. Igal paaril peab ju midagi sellist olema, mida ainult üksteisega koos olles tehakse. See teebki suhte omapäraseks.

3. Kas oled kunagi pidanud oma tundeid varjama?

JAH. Kunagi nooremana (vanuses 14) juhtus seda päris tihti. Oli üks noormees, kes mulle tohutult meeldis. Ta mängis bändis ja oli väga populaarne. Teadsin, et mul polnud võimalustki. Hiljem sai aga meist paar päris pikaks ajaks ja minu esimene armastus. Tunnete varjamisel ei näe ma mõtet. Sellega teed ainult endale haiget.

4. Oled sa kunagi kedagi löönud?
JAH. Seda on juhtunud nii algklassides kui ka teismelisena päris tihti. Mõlematel juhtudel ikka enesekaitseks.

5. Kas oled kasutanud oma välimust selleks, et saada mida sa tahad?
JAH, aga mitte otseselt. Ma pole huvitatud nendest ettepanekutest, mis mulle meelepärased momendil pole. Aga kui näiteks ma saan tänu oma välimusele tasuta klubisse, allahindlusi/väljategemisi ja muud sellist, siis ei ole ära öelnud küll.

6. Kas oled oma murede uputamiseks alkoholi kasutanud?

JAH. Kuna alkohol on viimaste aastatega väga populaarseks saanud, ei jäänud ka mina selle kuritarvitamise kogemusest ilma. Olen n-ö “muresid uputanud” noormeeste pärast, vanemate tülitsemiste kui ka lähedaste surma pärast.

7. Kas oled mõnele naisele halba soovinud, sest arvasid, et ta ihaldab sinu meest?

JAH. Minu kõige negatiivsem iseloomujoon on tohutu armukadedus. See on päris palju suhet seganud, kuid väga hulluks pole veel läinud. Oskan seda tunnet mingil viisil ka kontrollida, aga oma mehe nimel olen võimeline teisel emasel, kes temast huvitatud on, kas või silmad välja kraapima. Vihje: ärge usaldage sõbrannasid, kes tegelikult sõbrannad pole!

8. Kas sulle on seksi eest raha pakutud?

JAH, ikka. See on tänapäeval nii tavaline. Tavaliselt olen selliseid kirju saanud internetist, kuid võin ausalt öelda, et kui keegi rahvarohkes kohas nagu bussijaamas midagi sellist peaks ütlema, tekitab küll ebameeldivust ja piinlikkust.

9. Kas oled kunagi soovinud osaleda grupiseksis?
JAH/EI. On küll pakutud, aga olen keeldunud. Arvan, et vanemana ehk tõesti. Olen selle poolt, et inimene peab elu jooksul erinevaid asju läbi proovima. Aga hetkel ei ole minu jaoks sellel tähtsust ega vajadust.

10. Kas oled mõne saladuse välja lobisenud, mis on sulle usaldatud?
JAH. Mida vanemaks saan, seda rohkem mõistan usalduse võlusid. Kui mulle on usaldatud midagi sellist, mida keegi teine ei tea, siis ma hoian seda saladust lõpuni välja. Olen välja lobisenud küll selliseid pisemaid saladusi.

11. Kas vaatad mehe juures ka tema rahakoti paksust?

EI. Ma olen kellegagi koos vaid armastusest. Usun, et tean, kuidas see välja näeb. Seega ei ole minu jaoks tähtis mehe majanduslik seis. Rikkuses või vaesuses, armastus võidab alati!

12. Kas arvad, et naised, kes pühendavad palju aega oma välisele ilule, on seest tühjad?

EI! See on minu meelest täiesti vale väide. Kellele ei meeldi hoolitsetud ja ilus naine? Pimedatele võib-olla tõesti, kuid ma ei ütleks, et need naised seest tühjad on. Ükski inimene pole seest tühi, midagi leiab ju ikka.

13. Kui su kallim sind petaks, kas andestaksid talle?

EI. Kui midagi sellist juhtuks, siis järelikult on see suur hoiatus selle eest, et suhtel pole sajaprotsendiliselt tulevikku. Kui mees petab, siis ta kordab oma viga veel ja veel. Kui suhtel pole tulevikku, milleks siis raisata sellise mehe peale aega ja noorust?

14. Kas sul on olnud toitumishäireid?

JAH, peale seda, kui üritasin teha enesetappu. Mõtlesin, et mitukümmend tabletti aitab kõik lahendada, kuid selle asemel hoopis ei suutnud ma veidi alla kahe nädala midagi süüa. Ei teeks seda viga enam mitte kunagi!

15. Kas oled kunagi avalikus kohas seksinud?

JAH, olen. Kas ma pean tõesti kõik need kohad siia üles kirjutama? :)

Kas Enni räägib tõtt

Kui soovid ise tõehetkes osaleda, siis loe lisaks siit

Sarnased artiklid